Sportowe sukcesy tenisowe śmiłowickich uczniów

Wicemistrzostwo Powiatu Włocławskiego dla Śmiłowic w tegorocznych rozgrywkach drużynowych w te [...]  Wicemistrzostwo Powiatu Włocławskiego dla Śmiłowic w tegorocznych rozgrywkach drużynowych w tenisie stołowym tytuł Wicemistrzyń Powiatu Włocławskiego zdobyły uczennice klasy VI: Oliwia Maciejewska i Weronika Piwińska. W rywalizacji chłopców II miejsce w powiatowym półfinale wywalczyli: Krystian Skwarski, Adrian Czarnecki i  Michał Walewicz.

W czołówce województwa

W rozegranych przed feriami na sali GOSiR w Choceniu Ćwierćfinałach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym drużynowym nasi reprezentanci zajęli czołowe miejsca. Chłopcy w tych zawodach zajęli 3 a dziewczęta 5 miejsce. Naszą szkołę reprezentowali Adrian Czarnecki, Michał Walewicz, Weronika Piwińska i Oliwia Maciejewska. Wyniki naszych drużyn uznać należy za spory sukces, ponieważ nasi młodzi tenisiści byli 2 lata młodsi od swoich przeciwników. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i życzymy im dalszych sukcesów.

Serdeczne podziękowania należy również złożyć na ręce prowadzącej obie drużyny Pani Pauliny Trzcińskiej.

Na II Turnieju o Puchar Burmistrza Lubrańca

W II Turnieju o puchar Burmistrza Lubrańca w kategorii szkół podstawowych dziewcząt Oliwia Maciejewska zajęła 3 miejsce. Wśród chłopców najlepszy okazał się  Czarnecki Adrian zajmując 5 miejsce. W kategorii gimnazjum 3 miejsce zajął Marek Kamiński i 4 miejsce Dominik Bagiński Gimnazjum Choceń (absolwenci SP Śmiłowice).

Na Turnieju Tenisa stołowego o Puchar Senatora Andrzeja Persona we Włocławku.

21 lutego 2015 odbył się we Włocławku Turniej Tenisa stołowego o Puchar Senatora Andrzeja Persona. Najlepiej spisał się Adrian Czarnecki zajmując 5 miejsce. Najlepszą zawodniczką turnieju została Oliwia Maciejewska.