Wyniki wyborów

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/3157-wyniki-wyborow.html
Szczegółowe wyniki z głosowania do Sejmu i Senatu w naszej gminie są już dostępne na stronie i [...] Szczegółowe wyniki z głosowania do Sejmu i Senatu w naszej gminie są już dostępne na stronie internetowej Państwowej Komisji Wyborczej [kliknij tutaj]

Powrót

Polecane artykuły:


Weryfikacja terenowa drogi w Skibicach

W dniu 4 lipca 2024 r., pracownicy Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu dokonali weryfikacji terenowej wniosku o dofinansowanie budowy drogi dojazdowej do gruntów rolnych. Weryfikacja dotyczy 985 mb d [...]

Cymerman zdobywa srebrny medal w Pucharze Świata!

W dniach 13-17.06 w Budapeszcie(Węgry ) rozegrany został Puchar Świata w Kickboxingu, rywalizacja toczyła się na 12 matach i 6 ringach, w zawodach wzięło udział 3280 zawodników z  381 kl [...]