Gmina Choceń na powiatowych stołach w Boniewie

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/3256-gmina-chocen-na-powiatowych-stolach-w-boniewie.html
Bardzo liczna reprezentacja z naszej gminy brała udział w XVII Powiatowej Wystawie „Stołów Wig [...] Bardzo liczna reprezentacja z naszej gminy brała udział w XVII Powiatowej Wystawie „Stołów Wigilijnych na Kujawach”, która została zorganizowana w tym roku w sąsiedniej gminie - Boniewie. Stół gminy Choceń był zastawiony po królewsku, a  potrawy przygotowane przez sołectwo Czerniewice I przepyszne.

Powrót

Polecane artykuły:


Informacja WCR

9 grudnia dobiegnie końca ostatni w bieżącym roku, VIII rekordowy turnus szkolenia podstawowego w ramach Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej, który cieszył się rekordowym zainteresowaniem [...]