Gmina Choceń na powiatowych stołach w Boniewie

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/3256-gmina-chocen-na-powiatowych-stolach-w-boniewie.html
Bardzo liczna reprezentacja z naszej gminy brała udział w XVII Powiatowej Wystawie „Stołów Wig [...] Bardzo liczna reprezentacja z naszej gminy brała udział w XVII Powiatowej Wystawie „Stołów Wigilijnych na Kujawach”, która została zorganizowana w tym roku w sąsiedniej gminie - Boniewie. Stół gminy Choceń był zastawiony po królewsku, a  potrawy przygotowane przez sołectwo Czerniewice I przepyszne.

Powrót

Polecane artykuły:


Zmarł Pan Zdzisław Zawacki, wieloletni radny Rady Gminy i sołtys ze Śmiłowic.

Bardzo aktywny i zaangażowany w społeczne sprawy Śmiłowic i gminy. Miał 77 lat. Zawsze profesjonalny i merytoryczny. Będzie nam  Cię brakowało Zdzisław. Uroczystości pogrzebowe odbęd [...]