Zebranie sołeckie w Nakonowie Starym

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/3275-zebranie-soleckie-w-nakonowie-starym.html
Urząd Gminy w Choceniu informuje, że w dniu 09.01.2016r. (tj. sobota) o godzinie 16:00 w Nakonowie [...] Urząd Gminy w Choceniu informuje, że w dniu 09.01.2016r. (tj. sobota) o godzinie 16:00 w Nakonowie Starym odbędzie się zebranie wiejskie. Zebranie dotyczy przeprowadzenia konsultacji w sprawie zmiany granic administracyjnych gminy Choceń polegających na wyłączeniu z terenu gminy Włocławek działki położonej w obrębie geodezyjnym Poddębice i włączeniu do gminy Choceń. Uprawnionymi do udziału w konsultacjach są osoby stale zamieszkujące na terenie gminy Choceń w sołectwie Nakonowo Stare. Ponadto w tym samym terminie odbędzie się zebranie strażackie. Miejscem spotkania będzie budynek remizy Ochotniczej Straży Pożarnej.
Serdecznie zapraszam
Wójt Gminy Choceń

Powrót

Polecane artykuły:


Edukacja przedszkolna

W ubiegłym roku 2022/2023 w naszych przedszkolach i oddziałach zerowych było 248  dzieci, a z edukacji przedszkolnej poza naszą gminą korzystało 42 uczniów. W roku bieżącym 2023/2024 sy [...]

Spotkanie dla przedsiębiorców z Miasta Włocławek oraz powiatu włocławskiego

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Urząd Miasta Włocławek, FLEX HR oraz Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku zapraszają na Spotkanie dla przedsiębiorców z Miasta Włocławek oraz powia [...]