Rywalizowali i „gasili” emocje ...

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/335-rywalizowali-i-gasili-emocje.html
Wszystkie oddziały 7 jednostek OSP z naszej Gminy pokazały swoje umiejętności rywalizując międ [...] Wszystkie oddziały 7 jednostek OSP z naszej Gminy pokazały swoje umiejętności rywalizując między sobą w różnych konkurencjach sprawnościowych, w czasie Manewrów, które odbyły się 26 lipca w Choceniu. Zachmurzone niebo nie zniechęciło zwolenników sportów strażackich, którzy liczebnie zgromadzili się na trybunach i kibicowali zaprzyjaźnionym drużynom strażackim. Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania. Gratulacje należą się wszystkim jednostkom biorącym udział w Manewrach Strażackich, a kolejność miejsc jaką zajęli przedstawia się następująco:
  1. Miejsce – OSP Nakonowo Stare,
  2. Miejsce – OSP Czerniewice,
  3. Miejsce – OSP Wichrowice,
  4. Miejsce – OSP Szczutkowo,
  5. Miejsce – OSP Śmiłowice,
  6. Miejsce – OSP Wilkowice,
  7. Miejsce – OSP Choceń,


Nie zabrakło również na imprezie atrakcji dla dzieci i dorosłych, stoisk handlowych i gastronomicznych. Wszyscy chętnie korzystali z dodatkowych atrakcji. Zabawa taneczna z zespołem „ Dystans” zgromadziła licznych fanów tańca i muzyki.
Podziękowania należą się Komendantowi Gminnemu OSP P. Michałowi Dezor, za zaangażowanie w przygotowaniu Manewrów Strażackich. Dziękujemy również wszystkich sponsorom nagród , a mianowicie Firmie: Krokodyl i Gregszoł, oraz wszystkim, którzy ufundowali bony na artykuły ze swoich stoisk.

Galeria zdjęć>>Pod nazwą "manewry"

Powrót

Polecane artykuły:


Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

W Gminie Choceń funkcjonuje w nowym składzie Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Komisja wykonuje zadania statutowe w 7 osobowym składzie. Waldemar Malinowski - Przewodniczą [...]

Solistki chóru Mi Alegria na Święcie Powiatu Włocławskiego

Solistki chóru Mi Alegria wystąpiły na Święcie Powiatu Włocławskiego w dniu 6 lipca 2024 r. w Kruszynie. Oczarowały publiczność piosenkami znanych i lubianych artystów muzyki rozrywkowej. & [...]