PODPISANIE UMOWY NA NOWĄ „SCHETYNÓWKĘ”

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/3404-podpisanie-umowy-na-nowa-schetynowke.html
Po rozstrzygniętym przetargu podpisana została umowa na Przebudowę dróg w układzie przestrzenny [...] Po rozstrzygniętym przetargu podpisana została umowa na Przebudowę dróg w układzie przestrzennym w wybranych obszarach gmin Choceń, Lubień Kujawski uwzględniającą poprawę warunków technicznych i poziomu bezpieczeństwa oraz zwiększenia dostępności transportowej. Inwestycja objęta jest dofinansowaniem w ramach programu wieloletniego pod nazwą „Program rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019”

Wykonawcą robót jest Konsorcjum Firm: Lider Konsorcjum: Włocławskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o. o., z Nowej Wsi, Członek Konsorcjum: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych S.A. z Gostynina. Zamówienie obejmuje przebudowę odcinków dróg gminnych zlokalizowanych na terenie gminy Choceń i Lubień Kujawski. W ramach przetargu zostanie wykonane wzmocnienie istniejącej konstrukcji drogi z wykorzystaniem istniejących elementów podbudowy. Planowany termin zakończenia zadania to październik 2016 r. Zakres objęty przebudową obejmuje odcinki o długości 5519,35 mb.:
  • droga gminna Szczutkowo 1380 mb
  • droga gminna Szczutkowo 750 mb
  • droga gminna gr. gm. Kępka Szlachecka - Lutobórz 813 mb
  • droga gminna gr. gm. Kępka Szlachecka - Lutobórz 250 mb
  • droga gminna Wiktorowo - gr. gm. 223,85 mb
  • droga gminna Szczutkowo - ośrodek wypoczynkowy 143,50 mb
  • droga gminna Lutobórz - gr. gm. Wiktorowo 1147 mb
  • droga gminna Lutobórz - gr. gm. Chwalibogowo 812 mbPowrót

Polecane artykuły:


Ogłosiliśmy przetarg na wykonanie fontanny na skwerku

Czynimy starania w zakresie rozwoju w Choceniu infrastruktury rekreacyjnej. Przygotowano stosowną dokumentację i złożono wniosek o finansowanie do Lokalnej Grupy Działania Dorzecza Zgłowiączki, [...]

Plaża Choceń widziana z drona.

Ostatnie badania jakości wody potwierdzają, że woda jest przydatna do kąpieli. Zdjęcia Szymon Bełkowski. [...]