KGW Niezapominajka podsumowało dotychczasową społeczną działalność.

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/3424-kgw-niezapominajka-podsumowalo-dotychczasowa-spoleczna-dzialalnosc.html
W dniu 13.03.2016r. KGW Niezapominajka podsumowało dotychczasową społeczną działalność oraz u [...] W dniu 13.03.2016r. KGW Niezapominajka podsumowało dotychczasową społeczną działalność oraz uroczyście świętowało 'Dzień Kobiet'.
Zebranie rozpoczęło sie o godz. 15:00. Przewodnicząca KGW Niezapominajka Teresa Cichowicz przywitała wszystkich członków oraz zaproszonych gości z PCPR Włocławka, który reprezentowały w imieniu pani dyrektor Agnieszki Łobody: pani Halina Bończyk i pani Joanna Afeltowicz-Młodecka.
Panie wygłosiły prelekcję na temat niepełnosprawności i przedstawiły problemy związane z barierami na jakie napotykają osoby niepełnosprawne. Wskazano możliwości pokonywania barier poprzez korzystanie z różnych refundacji z PCPR.
Omówiono również plan pracy KGW Niezapominajka na 2016r.
Na spotkanie przybył także zaproszony Komendant Posterunku Policji w Choceniu pan Grzegorz Safianowski, który omówił sposoby bezpiecznego poruszania sie po drogach. Zwrócił również uwagę na niebezpieczeństwo związane z przestępczą działalnością oszustów wyłudzających pieniądze od osób starszych metodą 'na wnuczka'.
Po zakończeniu zebrania na uroczystość święta Kobiet przybyli przedstawiciele gminy:
pan Roman Nowakowski wójt Gminy Choceń,
pan Józef Pawłowski przewodniczący Rady Gminy Choceń,
pan Włodzimierz Kacperski radny Gminy Choceń,
którzy złożyli wszystkim Paniom serdeczne życzenia i wręczyli każdej z pań kwiatek. Radny Włodzimierz Kacperski ufundował tort, który przekazał na ręce przewodniczącej KGW Niezapominajka.
Władze Gminy Choceń wsparły finansowo kwotą 300zł zorganizowaną przez KGW uroczystość Dnia Kobiet, za co serdecznie dziękujemy w imieniu członków KGW Niezapominajka.
Wszyscy uczestnicy w miłej i serdecznej atmosferze spędzili czas przy słodkościach przygotowanych przez panie z KGW Niezapominajka.
Przewodnicząca podziękowała wszystkim uczestnikom zebrania za przybycie.

Powrót

Polecane artykuły:


Dekoracja dożynkowa

Bardzo serdecznie dziękujemy za przekazane owoce i warzywa w celu przygotowania dekoracji dożynkowej Państwu Piaseckim ze Śmiłowic, CK FROST ze Śmiłowic, SADCO Grupa Śmiłowice, Panu Wojciecho [...]

Losowanie Grup na Turniej Siatkówki Plażowej w Choceniu: Przedstawiamy Skład Grup

Coraz bliżej wielkiego święta siatkówki plażowej w Choceniu, które odbędzie się 2 września na malowniczej plaży nad Jeziorem Choceńskim. Dla wszystkich pasjonatów tej dyscypliny to wydarze [...]