Powiat docenił Zieleń Naszej Gminy

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/345-powiat-doceni-ziele-naszej-gminy.html
Gmina Choceń wzięła udział w I edycji Powiatowego Konkursu pt.” Zieleń Naszej Małej Ojcz [...] Gmina Choceń wzięła udział w I edycji Powiatowego Konkursu pt.” Zieleń Naszej Małej Ojczyzny”. Konkurs  powstał z inicjatywy Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu we Włocławku. Celem konkursu jest propagowanie rozwoju terenów zieleni na obszarze powiatu włocławskiego. Nasza Gmina w ramach konkursu zgłosiła obiekt zlokalizowany na terenie  Chocenia- Skwer, u zbiegu ulic Sikorskiego/Świerczewskiego.
Doceniono naszą pracę. Na Dożynkach Powiatowych w Brześciu Kujawskim w dniu 6 września  br. ogłoszono wyniki. Zajęliśmy II miejsce otrzymując dyplom oraz bon w wysokości 600 złotych, za który można zakupić drzewa lub krzewy na inne tereny.
Bon został przeznaczony na zakup głogów. Drzewka uzupełniono na ulicy Sikorskiego. W związku z tym, iż nasadzeń głogów dokonano po raz kolejny bardzo prosimy o nie niszczenie ich.
Nagrodę w konkursie w postaci bonu o wysokości 600 złotych otrzymała także Szkoła Podstawowa w Wilkowicach za zajęcie pierwszego miejsca.

Powrót

Polecane artykuły:


Lista osób na zakup kostki betonowej drobnowymiarowej z rozbiórki chodników w Czerniewicach i Olganowie - wg kolejności zgłoszeń.

Dorsz Anna - Wilkowice - 100 m2 Pawłowska Wiktoria - Choceń- 100 m2 Chudziński Kryspin - Krukowo – 90 m2 Kruczkowski Janusz - Niemojewo – 80 m2 Dobiecki Jakub - Lutobórz – 12 m2 Bili [...]

Ogólnopolska Karta Seniorów dla naszych mieszkańców

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych seniorów przystępujemy do programu „Gmina Przyjazna Seniorom - Ogólnopolska Karta Seniora - edycja Gmina Choceń”. Osoby, które ukończyły 60 rok życia [...]