Zapraszamy na następną Majówkę Strażacką za rok

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/3474-zapraszamy-na-nastepna-majowke-strazacka-za-rok.html
W minioną niedzielę w pięknej wiosennej scenerii śmiłowickiego parku odbyła się I Majówka St [...] W minioną niedzielę w pięknej wiosennej scenerii śmiłowickiego parku odbyła się I Majówka Strażacka. Organizatorem imprezy były OSP i KGW Śmiłowice. Imprezę zapoczątkowała uroczysta msz św. w intencji strażaków i ich rodzin. Po mszy Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP wraz z uczestnikami mszy udali się na miejsce imprezy w parku. Program artystyczny przygotowali: Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Śmiłowice, uczniowie Szkoły Podstawowej w Śmiłowicach, dzieci z Przedszkola w Śmiłowicach, zespół Ziemia Kujawska z CCK w Choceniu i zespół Śmiłowiónki.

Ogromne zainteresowanie wzbudził pokaz wykorzystania sprzętu hydraulicznego służącego do ratowania ofiar wypadków samochodowych pozyskanego w roku ubiegłym przygotowany przez strażaków oraz pokaz ratownictwa medycznego.
Majówka zakończyła się zabawą taneczną zorganizowana przez zespół Convers.

Zarząd OSP Śmiłowice serdecznie dziękuje Wójtowi Gminy Choceń Panu Romanowi Nowakowskiemu za pomoc finansową w organizacji imprezy, ks. Krystianowi Michalakowi, występującym zespołom, członkiniom KGW i wszystkim strażakom za zorganizowanie wspanialej imprezy.
Już dziś zapraszamy do Śmiłowic na kolejną majówkę za rok.

Powrót

Polecane artykuły:


Zapraszamy na spotkanie wyborcze

Zapraszamy na spotkanie z Panem Krzysztofem Kukuckim Wiceprezydentem Włocławka kandydatem Nowej Lewicy do Senatu oraz Panem Krystianem Łuczakiem kandydatem Koalicji Obywatelskiej do Sejmu. Spotkani [...]

Nasza delegacja na dożynki powiatowe

W tym roku podczas dożynek w Choceniu najładniejszy wieniec dożynkowy przygotowało KGW z Wichrowic. Wieniec ten został zgłoszony do udziału w dożynkach powiatowo – gminno – parafialnych, k [...]