Zmiana terminu warsztatów w Czerniewicach

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/3507-zmiana-terminu-warsztatow-w-czerniewicach.html
Na przełomie maja i czerwca w naszej gminie przeprowadzone zostaną warsztaty dietetyczne. Uczestni [...] Na przełomie maja i czerwca w naszej gminie przeprowadzone zostaną warsztaty dietetyczne. Uczestniczyły w nich będą Panie z KGW w Wichrowicach, Szczutkowie i Czerniewic. Przed nami jeszcze warsztaty w Czerniewicach w dniu 26 czerwca 2016 r.  Zainteresowanych zapraszamy. Warsztaty przygotowuje i prowadzi mgr dietetyk Ilona Drzewiecka. Celem warsztatów jest przeprowadzenie szkolenia teoretycznego i praktycznego o zdrowym odżywianiu i prawidłowym przygotowywaniu posiłków.

Warsztaty w Wichrowicach już się odbyły. W części teoretycznej omówione zostało  dość szczegółowo na czym polega prawidłowe odżywianie oraz skutki złych nawyków.
W części praktycznej zostały pokazane w praktyce szybkie posiłki. Zainteresowanie było duże i Panie chętnie włączyły się do pomocy. Atmosfera była bardzo przyjemna.
Na koniec wszystkie uczestniczki były mierzone i dokładnie ważone na analizatorze składu ciała. Otrzymane wyniki zostały zinterpretowane, a jeśli odbiegały od normy zostały pokierowane co dalej muszą zrobić. Oczywiście była też degustacja przygotowanych potraw i podsumowanie spotkania. Panie były zadowolone, spędziły miło czas z pożytkiem dla siebie i swoich rodzin. Takie warsztaty mają sens, szczególnie teraz, gdy z braku czasu sięgamy coraz częściej po niezdrowe pożywienie lub półprodukty.

Powrót

Polecane artykuły:


Śmieci – nowe deklaracje

Do Urzędu spłynęła już większość nowych deklaracji – dotyczy opłaty za śmieci. Nowe deklaracje składają wszyscy mieszkańcy bez względu czy ktoś jest zameldowany czy nie. Liczy się fa [...]

Nasza delegacja na dożynki powiatowe

W dniu 19 września 2020 r., w Brześciu Kujawskim odbędą się Powiatowo-Gminno-Parafialne dożynki. Podczas tego wydarzenia nie zabraknie przedstawicieli naszej gminy. Gminna Choceń reprezentowana [...]