Zmiana terminu warsztatów w Czerniewicach

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/3507-zmiana-terminu-warsztatow-w-czerniewicach.html
Na przełomie maja i czerwca w naszej gminie przeprowadzone zostaną warsztaty dietetyczne. Uczestni [...] Na przełomie maja i czerwca w naszej gminie przeprowadzone zostaną warsztaty dietetyczne. Uczestniczyły w nich będą Panie z KGW w Wichrowicach, Szczutkowie i Czerniewic. Przed nami jeszcze warsztaty w Czerniewicach w dniu 26 czerwca 2016 r.  Zainteresowanych zapraszamy. Warsztaty przygotowuje i prowadzi mgr dietetyk Ilona Drzewiecka. Celem warsztatów jest przeprowadzenie szkolenia teoretycznego i praktycznego o zdrowym odżywianiu i prawidłowym przygotowywaniu posiłków.

Warsztaty w Wichrowicach już się odbyły. W części teoretycznej omówione zostało  dość szczegółowo na czym polega prawidłowe odżywianie oraz skutki złych nawyków.
W części praktycznej zostały pokazane w praktyce szybkie posiłki. Zainteresowanie było duże i Panie chętnie włączyły się do pomocy. Atmosfera była bardzo przyjemna.
Na koniec wszystkie uczestniczki były mierzone i dokładnie ważone na analizatorze składu ciała. Otrzymane wyniki zostały zinterpretowane, a jeśli odbiegały od normy zostały pokierowane co dalej muszą zrobić. Oczywiście była też degustacja przygotowanych potraw i podsumowanie spotkania. Panie były zadowolone, spędziły miło czas z pożytkiem dla siebie i swoich rodzin. Takie warsztaty mają sens, szczególnie teraz, gdy z braku czasu sięgamy coraz częściej po niezdrowe pożywienie lub półprodukty.

Powrót

Polecane artykuły:


Informacja

Żłobek Pomponik w Choceniu   informuje, że od 1 kwietnia br. przyjmie na staż 1 osobę zarejestrowaną w Powiatowym Urzędzie Pracy we Włocławku. Zainteresowane osoby mogą składać C [...]

Kuchnia w harcówce

Na wniosek nowej Pani Komendant Hufca hm. Alicji Wiśniewskiej samorząd naszej gminy wyasygnował środki na remont pomieszczeń kuchni w harcówce. Prace remontowe zostały wykonane przez pracownik [...]