Nasze zespoły w Krynicy

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/3534-nasze-zespoly-w-krynicy.html
Zespoły z naszej gminy brały udział w XIX Ogólnopolskich Spotkaniach Zespołów Artystycznych OS [...] Zespoły z naszej gminy brały udział w XIX Ogólnopolskich Spotkaniach Zespołów Artystycznych OSP w dniach 17-18 czerwca 2016 roku w Krynicy-Zdroju woj. małopolskie. Gminę reprezentowały zespoły działające przy Choceńskim Centrum Kultury – Bibliotece, a mianowicie „Ziemia kujawska” oraz „Śmiłowiónki”. Zaprezentowaliśmy się fenomenalnie - dzieci otrzymały wyróżnienie, a kapela zespołu została wyróźniona spośród wszystkich biorących udział. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Udział w tym wydarzeniu był możliwy dzięki dofinansowaniu ze środków samorządu gminy oraz Choceńskiego Centrum Kultury - Biblioteki.

Powrót

Polecane artykuły:


Pomoc COVID- 19 dla poszkodowanych w wyniku ubiegłorocznej suszy

Od dnia 13.08.2020 r. wnioski mogą składać producenci rolni, którym zagraża utrata płynności finansowej w związku z ograniczeniami na rynku rolnym w związku z epidemią COVID – 19 i którzy [...]

Konkurs plastyczny „Kartka świąteczna II”

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 5 do 16 lat z terenu Stowarzyszenia LGD (tj. gminy: Baruchowo, Boniewo, Brześć Kujawski, Choceń, Chodecz, Fabianki, Izbica Kujawska, Kowal, Miasto Kowal, L [...]