Nasze zespoły w Krynicy

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/3534-nasze-zespoly-w-krynicy.html
Zespoły z naszej gminy brały udział w XIX Ogólnopolskich Spotkaniach Zespołów Artystycznych OS [...] Zespoły z naszej gminy brały udział w XIX Ogólnopolskich Spotkaniach Zespołów Artystycznych OSP w dniach 17-18 czerwca 2016 roku w Krynicy-Zdroju woj. małopolskie. Gminę reprezentowały zespoły działające przy Choceńskim Centrum Kultury – Bibliotece, a mianowicie „Ziemia kujawska” oraz „Śmiłowiónki”. Zaprezentowaliśmy się fenomenalnie - dzieci otrzymały wyróżnienie, a kapela zespołu została wyróźniona spośród wszystkich biorących udział. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Udział w tym wydarzeniu był możliwy dzięki dofinansowaniu ze środków samorządu gminy oraz Choceńskiego Centrum Kultury - Biblioteki.

Powrót

Polecane artykuły:


Prestiżowa usługa wkracza do Powiatowego Urzędu Pracy we Włocławku

Krok ku Przyszłości - Coaching dla Osób w Poszukiwaniu Pracy. Innowacyjny model obsługi klienta z wykorzystaniem technik coachingowych w Powiatowym Urzędzie Pracy we Włocławku Punktem wyjścia [...]