Osiągnięcia uczniów SP Choceń

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/3548-osiagniecia-uczniow-sp-chocen.html
Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Choceniu w konkursach pozaszk [...] Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Choceniu w konkursach pozaszkolnych i zawodach sportowych w roku szkolnym 2015/2016

Oddział przedszkolny – nauczyciel prowadzący – p. K. Pawlicka

Dawid Perlic, Amanda Stankiewicz, Julia Śmiałek kl. „0” – III miejsce w konkursie plastycznym
„Ferie z książką”
Zuzanna Palińska, Agata Szadkowska kl. „0” –wyróżnienie w konkursie plastycznym
„Ferie z książką”
Julia Śmiałek kl. „0” – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Trzej Królowie, Mędrcy ze Wschodu”

Kl. I a – nauczyciel prowadzący –p. E. Waliszewska

Marcel Herman kl. I a – wyróżnienie w V Powiatowym Konkursie „Mój Ci On – olimpijski szlak
1924-2016”

Kl. I b – nauczyciel prowadzący – p. H. Ciesielska

Kacper Lipiński, Igor Urbański kl. I b – wyróżnienie w V Powiatowym Konkursie „Mój Ci On”

Kl. II a – nauczyciel prowadzący – p. J. Podlaska

Julia Kucharska, Julia Smolińska kl. II a – I miejsce w konkursie plastycznym „Ferie z książką”
Kacper Sudomir kl. II a – wyróżnienie w konkursie „Moje największe marzenie”
Kl. II b – nauczyciel prowadzący – p. U. Majchrzak

Bartłomiej Płoszaj kl. II b - I miejsce za kartkę świąteczną
Maja Pradun kl. II b- II miejsce za kartkę świąteczną
Jakub Świątkowski , Alicja Czerwińska kl. II b - III miejsce za kartkę świąteczną
Maria Jaskólska kl. II b - I miejsce za ozdobę choinkową w VI Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
na ozdobę choinkową i/lub kartkę świąteczną pt. „ GWIAZDKA 2015”
Maja Pradun kl. II b – I miejsce w XXII biegach przełajowych z okazji Święta Niepodległości
Maria Jaskólska kl. II b – nagroda w Ekologicznym Konkursie Malarskim dla Dzieci i Młodzieży
pt.” Ptaki łąk i lasów”
Agata Barańska, Jan Dalentka kl. II b - II miejsce konkursie plastycznym „Ferie z książką”
Alicja Czerwińska, Andrzej Karkosik kl. II b – III miejsce w konkursie plastycznym „Ferie z książką”
Oliwia Lisowska „Maria Jaskólska kl. II b – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Ferie z książką”
Miłosz Sikorski kl. II b –II miejsce w XXII biegach przełajowych z okazji Święta Niepodległości
Antonina Kaniewska kl. II b – II miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Twórczości
Jana Pawła II
Miłosz Sikorski kl. II b – III miejsce w konkursie plastycznym „Trzej Królowie, Mędrcy ze Wschodu”
Martyna Feliniak, Maria Jaskólska, Bartłomiej Płoszaj, Agata Barańska kl. II b – wyróżnienie
w konkursie plastycznym „Trzej Królowie, Mędrcy ze Wschodu”
Maria Jaskólska, Agata Barańska kl. II b – wyróżnienie w „Znam przyrodę Gostynińsko-
Włocławskiego Parku Krajobrazowego” Edycja 2015
Agata Barańska kl. II b –wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Moje największe
marzenie”
Agata Barańska, Maria Jaskólska, Oliwia Lisowska kl. II b – wyróżnienie w V Powiatowym Konkursie
„Mój Ci On – olimpijski szlak 1924-2016”
Bartłomiej Płoszaj, Maciej Bąkowski, Jan Dalentka kl. II b - prace zakwalifikowane do wystawy pokonkursowej w Ekologicznym Konkursie Malarskim dla Dzieci i Młodzieży pt.” Ptaki łąk i lasów”

Agata Barańska kl. II b – wyróżnienie w Ekologicznym Konkursie Malarskim dla Dzieci i Młodzieży
pt.” Ptaki łąk i lasów”
Maciej Bąkowski z babcią Władysławą kl. II b - wyróżnienie w konkursie na Palmę Wielkanocną
Łęg 2016

Kl. III a – nauczyciel prowadzący – p. J. Nowodworska

Zuzanna Płoszaj kl. III a – I miejsce w Powiatowym Konkursie „Mój Ci On – olimpijski szlak
1924-2016”
Natalia Lewandowska kl. III a– nagroda główna w konkursie „Ferie z książką”
Natalia Lewandowska kl. III a – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Bezpieczeństwo
w oczach ucznia”
Faustyna Rutkowska kl. III a – wyróżnienie w konkursie ortograficznym „Łortokietek”
Kacper Michalski kl. III a – III miejsce w XXII Biegach przełajowych z okazji Święta Niepodległości
Kacper Michalski kl. III a – III miejsce w sztafecie na 300 m w XVII Powiatowym Mityngu
Lekkoatletycznym „Nadzieje Olimpijskie”

Kl. IV-VI
Nauczyciel prowadzący –p. B. Lewandowska

Bartosz Podgórski kl. IV a – I miejsce w konkursie literackim „Ferie z książką”
Maria Piłatowska kl. IV a – II miejsce w Konkursie Ortograficznym „Łortokietek”
Maria Piłatowska kl. IV a –III miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym
Dobrosława Podlaska kl. IV a – wyróżnienie w konkursie literackim „Warszawa za 100 lat”
Bartosz Podgórski, Szymon Sobociński kl. IV a – wyróżnienie w V Powiatowym Konkursie „Mój Ci On
– olimpijski szlak 1924-2016”

Błażej Jaskólski, Wiktor Słupski kl. IV b –II miejsce w konkursie literackim „Ferie z książką”
Weronika Piastowska kl. V a – III miejsce w konkursie literackim „Ferie z książką”
Patryk Wieczorek kl. VI b – III miejsce w konkursie literackim „Ferie z książką”
Julia Kwiatkowska kl. VI b – III miejsce w konkursie recytatorskim „Ekologiczny świat”
Wiktoria Seklecka kl. VI b – wyróżnienie w Konkursie Poetyckim im. L. Stankiewicza

Nauczyciel prowadzący – p. M. Podgórska

Mateusz Paprocki kl. VI b – I miejsce w XXII Biegach przełajowych z okazji Święta Niepodległości
Karolina Pawłowska kl. V b - I miejsce w XXII Biegach przełajowych z okazji Święta Niepodległości
Kacper Ciesielski kl. V b – II miejsce w XXII Biegach przełajowych z okazji Święta Niepodległości
Weronika Mierzwicka kl. V b –III miejsce w XXII Biegach przełajowych z okazji Święta Niepodległości
Damian Michalski kl. VI b – III miejsce w XXII Biegach przełajowych z okazji Święta Niepodległości
Damian Michalski kl. VI b – II miejsce w sztafecie na 600 m w XVII Powiatowym Mityngu
Lekkoatletycznym „Nadzieje Olimpijskie”
Kacper Ciesielski kl. V b – II miejsce w sztafecie na 300 m w XVII Powiatowym Mityngu
Lekkoatletycznym „Nadzieje Olimpijskie”
Wiktoria Seklecka kl. VI b – III miejsce w sztafecie 600 m w XVII Powiatowym Mityngu
Lekkoatletycznym „Nadzieje Olimpijskie”
Mateusz Paprocki kl. VI b–– III miejsce w skoku w dal w XVII Powiatowym Mityngu Lekkoatletycznym
„Nadzieje Olimpijskie”
Adam Pradun kl. IV a –IV miejsce w XVII Powiatowym Mityngu Lekkoatletycznym
„Nadzieje Olimpijskie”
Mateusz Paprocki kl. VI b – I miejsce w powiecie w Indywidualnych Biegach Przełajowych
Chłopcy – II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Chłopcy – II miejsce w Finale Powiatu w trójboju l.a
Dziewczęta – III miejsce w Finale Powiatu w trójboju l.a
Dziewczęta – IV miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Chłopcy – V miejsce w Finale Powiatu w czwórboju l.a
Szkoła -I miejsce w Jesiennym Turnieju Koszykówki
Szkoła -I miejsce w Półfinału Powiatu w siatkówce
Szkoła -I miejsce w Finale Powiatu w siatkówce
Szkoła -I miejsce w Zimowym Turnieju Koszykówki
Szkoła – I miejsce w sztafecie 300 m w XVII Powiatowym Mityngu Lekkoatletycznym
„Nadzieje Olimpijskie”
Szkoła - II miejsce w Gminnym Turnieju Koszykówki
Szkoła –II miejsce w XXII Biegach Przełajowych z okazji Święta Niepodległości
Szkoła -– III miejsce w sztafecie 8x50 m w XVII Powiatowym Mityngu Lekkoatletycznym
„Nadzieje Olimpijskie”

Nauczyciel prowadzący – p. A. Pawłowska

Marcel Jastrzębski kl. VI a – finalista Konkursu Kuratoryjnego z Języka Polskiego
Marcel Jastrzębski kl. VI a – III miejsce w Konkursie Ortograficznym „Łortokietek”
Karolina Kwiatkowska kl. VI a – wyróżnienie w konkursie literackim „Warszawa za sto lat”
Marcel Jastrzębski kl. VI a – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Ortograficznym

Nauczyciel prowadzący –p. K. Kurkiewicz-Błaszczyk

Karolina Kwiatkowska kl. VI a – III miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
„Przepis na szczęście”
Julia Kwiatkowska kl. VI b - III miejsce w konkursie „Wygraj szansę”
Julia Kwiatkowska kl. VI b -III miejsce w „III Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Świątecznej”

Nauczyciel prowadzący – p. A. Skurzewska

Igor Płoszaj kl. VI b – Laureat Konkursu Przedmiotowego z Przyrody

Nauczyciel prowadzący – p. M. Gołaszewska

Igor Płoszaj kl. VI b – wynik bardzo dobry w Kangurze Matematycznym

Nauczyciel prowadzący – p. E. Mostowska

Oliwia Lisowska kl. II b – III miejsce w konkursie plastycznym „Wakacje na luzie – bez narkotyków
i używek”
Antoni Bogdański kl. II b – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Wakacje na luzie – bez
narkotyków i używek”
Natalia Lewandowska kl. III a – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Wakacje na luzie - bez
narkotyków i używek”
Bartosz Mikołajczewski kl. VI b - wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Moja szkoła
w obiektywie”

Powrót

Polecane artykuły:


Śnieżka niestraszna druhom z OSP Choceń

W pełnym sprzęcie ratunkowym, z aparatami powietrznymi i ubraniach bojowych dwóch druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Choceniu Piotr i Damian w ostatni weekend weszli na Śnieżkę, najwyższ [...]

Wyniki egzaminów 8 klas w roku szkolnym 2023/2024

Przedmiot SP im. Janusza Korczaka w Choceniu SP im. Ziemi Kujawskiej w Wilkowicach SP im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Gmina Powiat Woj. Kraj jęz [...]