Sołtysiada w Czerniewicach już za nami

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/3569-soltysiada-w-czerniewicach-juz-za-nami.html
Impreza w Czerniewicach była udana. Gwoździem programu sołtysiady był turniej sołectw, w który [...] Impreza w Czerniewicach była udana. Gwoździem programu sołtysiady był turniej sołectw, w którym wzięło udział sześć drużyn. Rywalizowały drużyny z sołectwa Czerniewice I, Nakonowo Stare, Choceń, Borzymie, Szatki, Szczutkowo. Rywalizację wygrała drużyna z Chocenia.

Wspaniale zaprezentowały się na scenie dzieci z Przedszkola Niepublicznego w Czerniewicach oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Wilkowicach. Muzycznymi gwiazdami wieczoru były zespoły „Współ do blusa” oraz zespół „Mejk”. Sołtysiadę zakończyła zabawa taneczna na świeżym powietrzu z zespołem "Rytmix".

Organizatorzy – Urząd Gminy w Choceniu, Choceńskie Centrum Kultury – Biblioteka, Sołectwo Czerniewice I oraz OSP Czerniewice dziękują pracownikom za przygotowanie wydarzenia, wszystkim służbom za zabezpieczenie imprezy, a publiczności za wspaniałą zabawę. Do zobaczenia na Zlocie Motocykli w dniach 19 – 21 sierpnia br.  

Powrót

Polecane artykuły:


CENA WODY I ŚCIEKÓW BEZ ZMIAN

Rada Gminy w Choceniu na wniosek Wójta Gminy na ostatniej sesji uchwaliła dopłatę do stawki za 1 m3 ścieków oraz 1 m3 wody. Dzięki czemu cena dostarczanej wody i odprowadzonych ścieków do gos [...]

Druga sesja Rady Gminy

Przewodniczący Rady Gminy Michał Bagiński, na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2024 r., poz. 609) zwołał II sesję Rady Gminy Choceń kadenc [...]