Gala Straży Pożarnych

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/3729-gala-strazy-pozarnych.html
Jednym z trudniejszych zadań, z którymi na co dzień muszą radzić sobie jednostki OSP jest zdoby [...] Jednym z trudniejszych zadań, z którymi na co dzień muszą radzić sobie jednostki OSP jest zdobywanie środków na nowy sprzęt, wyposażenie ochrony osobistej strażaków oraz utrzymywanie posiadanego już sprzętu. PKN ORLEN wraz ze swoją fundacją korporacyjną już od 16 lat udziela pomocy jednostkom straży pożarnych zgodnie z przyjętą polityką dobroczynności, której jednym z priorytetów jest ochrona zdrowia i życia. W działaniach bierze udział także ANWIL, który wspiera strażaków na Kujawach.
1 grudnia 2016 r. w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie odbyła się uroczysta gala straży pożarnych, która zorganizowana została przez ORLEN oraz Fundację ORLEN DAR SERCA. W trakcie jej trwania wręczone zostały symboliczne czeki darowizn dla jednostek ochronie przeciwpożarowej.

W tegorocznej edycji programu dla straży pożarnych OSP Choceń otrzymała darowiznę w kwocie 3000 zł. Powyższe pieniądze OSP Choceń przeznaczone zostaną na dofinansowanie zakupu sani do ratownictwa lodowego, które są nowoczesnym urządzeniem ratowniczym. Na terenie gminy znajduje się 5 jezior. Zakup sprzętu pozwoli w dalszym stopniu rozwijać specjalizację w kierunku ratownictwa wodnego.
Jednostkę na gali reprezentowali: Marian Górka – Prezes, Renata Łukasiak – Skarbnik, Ariel Malinowski – Kronikarz.

Powrót

Polecane artykuły:


Przetarg na kruszywo ogłoszony

Ogłoszony został przetarg na Zakup i dostawę kruszywa drogowego wapienno-żwirowego na terenie Gminy Choceń. Oferty można składać za pośrednictwem Platformy eZamawiajacy pod adresem https://ch [...]

KONCERT "DO ZAKOCHANIA JEDEN KROK..." - 25.02.2024r. godz. 16:00

Wystąpią:• Chór ,,Mi Alegria" , • Grupa wokalna ,,ARTE", BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI DO NABYCIA W CCK-B Limit biletów na 1 osoba - 4 sztuki [...]