Stoły wigilijne z Gminy Choceń na wystawie

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/3768-stoly-wigilijne-z-gminy-chocen-na-wystawie.html
Zgodnie z tradycją naszego regionu i powiatu włocławskiego zorganizowano XVIII Powiatową Wystaw [...] Zgodnie z tradycją naszego regionu i powiatu włocławskiego zorganizowano XVIII Powiatową Wystawę "Stoły wigilijne na Kujawach". W tym roku organizatorami było Starostwo Powiatowe we Włocławku oraz Samorząd Miasta Kowal. Z naszej gminy na wystawie były dwa stoły. Pierwszy stół wigilijny Gminy Choceń reprezentowany był przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Śmiłowicach w osobach: Halina Wołyniak, Beata Kolanda, Małgorzata Rybska, Marzena Rogowicz. Drugi stół został przygotowany przez Społeczną Zasadniczą Szkołę Zawodową w Choceniu. Stoły naszej gminy były zastawione po królewsku, a przygotowane potrawy znakomite. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Śmiłowicach udzielały informacji i wywiadu z jakich produktów i jakie wigilijne potrawy przygotowały.

Powrót

Polecane artykuły:


Masz pytanie o PIT z ZUS-u, waloryzację? Skorzystaj z dyżurów telefonicznych.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza do skorzystania z dyżurów telefonicznych. Tym razem tematyka dyżurów dotyczyć będzie korygowania dokumentów ubezpieczeniowych, waloryzacji świadczeń [...]

Informacja

Żłobek Pomponik w Choceniu   informuje, że od 1 kwietnia br. przyjmie na staż 1 osobę zarejestrowaną w Powiatowym Urzędzie Pracy we Włocławku. Zainteresowane osoby mogą składać C [...]