Nasze spotkanie opłatkowe

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/3773-nasze-spotkanie-oplatkowe.html
Przed świętami Bożego Narodzenia samorząd naszej gminy organizuje wspólne spotkanie przy wigili [...] Przed świętami Bożego Narodzenia samorząd naszej gminy organizuje wspólne spotkanie przy wigilijnym stole. Cieszymy się, że mieszkańcy gminy Choceń tak licznie skorzystali z zaproszenia na spotkanie opłatkowe. Na świątecznie udekorowanej scenie zaprezentowali się uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Choceniu, którzy specjalnie dla gości śpiewali kolędy oraz przedstawiły jasełka. Wspólnie z emerytami, rencistami, kombatantami, radnymi i sołtysami, pracownikami samorządowymi, dyrektorami szkół, strażakami i przyjaciółmi gminy zaśpiewaliśmy kolędy i podzieliśmy się opłatkiem składając sobie najlepsze życzenia. Władze gminy, wójt Roman Nowakowski, przewodniczący Rady Gminy oraz zaproszeni goście złożyli najlepsze życzenia i podzielili się z mieszkańcami opłatkiem. Dziękujemy gościom - Łukaszowi Zbonikowskiemu - Posłowi na Sejm, Sławomirowi Kopyściowi - Członkowi Zarządu Województwa, Kazimierzowi Kacy - Staroście Włocławskiemu, Stanisławowi Dykowskiemu - Zastępcy Komendanta WKU we Włocławku, którzy pomimo wielu obowiazków znaleźli dla nas czas. Dziękujemy za przywołanie klimatu świąt i oprawę artystyczną przez uczniów oraz przygotowanie przepięknej dekoracji Pani Magdalenie Domżał, Pani Annie Pasiecznik oraz Pani Ewie Wojciechowskiej. Część kulinarną zapewnili pracownicy stołówki przy Gimnazjum. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania spotkania opłatkowego, szczególnie Dyrektorowi Gimnazjum Panu Leszkowi Skalskiemu oraz Kierownikowi GOSiR Panu Radosławowi Chełminiakowi oraz pracownikom tych jednostek. Miłe słowa kierujemy także dla Pani Bożeny Biegniewskiej za ufundowanie przepięknego świerku oraz do firmy SADCO za przekazane owoce na stół wigilijny.

Powrót

Polecane artykuły:


Spotkanie z sołtysami

W dniu 20 lutego br., Wójt gminy Choceń Roman Nowakowski spotkał się z sołtysami z terenu gminy Choceń. W spotkaniu uczestniczyli także Przewodniczący Rady Gminy Józef Dąbrowski z radnymi or [...]

System odbioru odpadów

Po przeanalizowaniu ostatnich komentarzy dotyczących systemu odbioru odpadów w naszej gminie, niniejszym wyjaśniamy: Odpady zmieszane w okresie od kwietnia do października są odbierane 2 razy [...]