Najstarsza mieszkanka gminy.

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/3897-najstarsza-mieszkanka-gminy.html
Najstarszą mieszkanką naszej gminy jest Pani Józefa ze Skibic. Kilka dni temu skończyła 101 lat [...] Najstarszą mieszkanką naszej gminy jest Pani Józefa ze Skibic. Kilka dni temu skończyła 101 lat! Pragnęliśmy odwiedzić naszą Jubilatkę, lecz ze względu na jej nienajlepszy stan zdrowia odwołaliśmy wizytę. Mamy nadzieję, że Pani Józefa szybko dojdzie do zdrowia i nadal będzie przekonywać, że najlepszym lekarstwem na długowieczność jest praca, praca i jeszcze raz praca a przy tym dużo ruchu. Dostojnej Jubilatce składamy najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia wszelkiej pomyślności i nieustającej pogody ducha. Życzymy Pani kolejnych lat życia w zdrowiu i przy boku kochającej rodziny.

Powrót

Polecane artykuły:


WODA ZDATNA DO PICIA

Szanowni mieszkańcy. Odwołujemy wczorajszy zakaz spożywania wody z sieci wodociągowej. Po przeprowadzeniu badań woda jest zdatna do spożycia. [...]

Informacja z głosowania w wyborach uzupełniających do Senatu

Informacja z głosowania w gminie Choceń w wyborach uzupełniających do Senatu.   Liczba uprawnionych – 6178 Liczba wydanych kart do głosowania – 330 Frekwencja w gminie – 5,34 % [...]