Pierwsze umowy na mieszkania podpisane

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/3923-pierwsze-umowy-na-mieszkania-podpisane.html
Rypińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego w dniu wczorajszym podpisało 7 umów o partycypacj [...] Rypińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego w dniu wczorajszym podpisało 7 umów o partycypację w kosztach inwestycji lokalu mieszkalnego w formule docelowej własności.

Wszyscy zainteresowani nabyciem mieszkania w Choceniu zawarli umowę na swoje wymarzone mieszkanie. Prawo wyboru kondygnacji i mieszkania miały osoby, które jako pierwsze zdecydowały się podpisać umowy. W tym momencie Rypińskie TBS przystępuje do procedury ogłoszenia przetargu na wykonawstwo. Prace budowlane mają rozpocząć się po przetargu latem i potrwają około roku. Latem 2018 najemcy otrzymają klucz do swojego mieszkania.


Budynek wg projektu ma 3 kondygnacje i liczy 21 mieszkań. W budynku będą 3 mieszkania 1-pokojowe, 6 mieszkań 2-pokojowych oraz 12 mieszkań 3-pokojowych. Mieszkania są przestronne z balkonami o powierzchni od 31 m2 do 65 m2. Kredyt na budowę zaciąga TBS Rypin a Państwo możecie płacić w ratach wraz z czynszem. Planowany termin wniesienia wkładu finansowego w wysokości 30% wartości mieszkania to miesiąc luty br. Opłatę należy wnieść w wysokości ok. 1.000 zł/m2; 600 zł/m2 wnosi gmina, 1.400 zł/m2 - kredyt spłacany w czynszu (ok. 7zł /m2 miesięcznie) rozłożony na raty do 20 lat. Po zapłaceniu ostatniej raty zostaniecie Państwo właścicielami mieszkania. Można spłacić szybciej i zostać właścicielem mieszkania już po 5 latach. Mieszkania są budowane do stanu deweloperskiego.

Zainteresowanych zapraszamy do UG Choceń - Pan Kamil Klejba tel. 663-120-538 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Powrót

Polecane artykuły:


Plaża Choceń widziana z drona.

Ostatnie badania jakości wody potwierdzają, że woda jest przydatna do kąpieli. Zdjęcia Szymon Bełkowski. [...]

Kostka brukowa na sprzedaż

Budując nowe ulice demontujemy starą kostkę brukową. Obecnie taka sytuacja ma miejsce na ulicy Św. Antoniego w Czerniewicach. Planujemy odzyskać około 700 m2 kostki. Niniejszym wystawiamy ją n [...]