Nasze drużyny jadą na Wojewódzkie Manewry Ratownicze .

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/3979-nasze-druzyny-jada-na-wojewodzkie-manewry-ratownicze.html
W I Wojewódzkich Manewrach Ratowniczych które odbędą się w dniach 22-23.04.2017 w miejscowości [...] W I Wojewódzkich Manewrach Ratowniczych które odbędą się w dniach 22-23.04.2017 w miejscowości Zalesie Gmina Chełmża będą brały udział dwie drużyny z naszego terenu, które będą reprezentowały Powiat Włocławski. Cztero-osobowe drużyny wystawiło SLO Choceń (klasa mundurowa) oraz z OSP Śmiłowice. SLO Choceń - będą reprezentowały Panie Kamila Antoniewicz, Daria Proszkiewicz, Małgorzata Rysio, Sandra Stelmachowska. Drużynę OSP Śmiłowice reprezentują Panowie: Michał Stokfisz, Michał Bagiński, Adam Wołyniak, Piotr Bińkowski.

Powrót

Polecane artykuły:


Informacja

Dnia 6 lipca br. odbędzie się Święto Powiatu Włocławskiego w Kruszynie, na którym odbędzie się Festiwal Smaku. Udział w nim brać będą nasze Koła Gospodyń Wiejskich: KGW „Kujawianki w [...]

Warsztaty z ratownictwa technicznego dla jednostek OSP z terenu gminy Choceń.

Dnia 29.06.2024 r na placu OSP Nakonowo Stare odbyły się kolejne warsztaty z ratownictwa technicznego dla jednostek OSP z terenu gminy Choceń. W czasie ćwiczeń były dużo atrakcji zjeżdżalnie, [...]