Pieniądze na zbiorniki retencyjne.

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/4018-pieniadze-na-zbiorniki-retencyjne.html
Z informacji uzyskanych od Wicewojewody Kujawsko-Pomorskiego p. Józefa Ramlau wynika, że będzie p [...] Z informacji uzyskanych od Wicewojewody Kujawsko-Pomorskiego p. Józefa Ramlau wynika, że będzie prawdopodobnie realizowany rządowy program budowy zbiorników retencyjnych. Dotyczy to gruntów pozostających we władaniu osób fizycznych. Celem programu jest zatrzymanie i gromadzenie wody na okres letniej suszy zwłaszcza na terenach Kujaw - regionie najbardziej w województwie narażonym na suszę. Mogą to być wszelkiego rodzaju stare zbiorniki jak i nowe. W chwili obecnej zbierane są informacje o ewentualnym zapotrzebowaniu w tej dziedzinie. Potem ma być przygotowany montaż finansowy.

Zachęcamy. Być może będzie to okazja do połączenia przyjemnego z pożytecznym. Dlatego prosimy chętnych o przekazywanie informacji do Urzędu Gminy do 31 maja 2017 r.

Potrzebne dane to:
- Imię i nazwisko
- Miejscowość i numer geodezyjny działki
- Planowana powierzchnia i głębokość zbiornika
- Orientacyjny koszt budowy.

Do kosztów budowy na obecnym etapie prosimy nie wliczać ogrodzeń itp. Wskazane wliczenie ewentualnych urządzeń regulujących poziom wody.
Osobą zajmującą się tematem w Urzędzie Gminy jest p. Tomasz Sikorski pokój nr 1, tel. (54) 284-66-17, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Powrót

Polecane artykuły:


Wyślij aplikację

Informujemy, że od dziś tj. 19.09.2023r. istnieje możliwość podpisania i wysłania aplikacji „Zgłoś szkodę rolniczą” za pomocą której oszacowane zostały straty w uprawach polowych w wy [...]