Przetarg na budowę bloku ogłoszony

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/4077-przetarg-na-budowe-bloku-ogloszony.html
Rypińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego w dniu dzisiejszym ogłosiło przetarg na budowę bl [...] Rypińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego w dniu dzisiejszym ogłosiło przetarg na budowę bloku w Choceniu. Zamówienie obejmuje kompleksową realizację budynku zgodnie z posiadaną przez Zamawiającego dokumentacją. Zakres robót budowlanych, montażowych i instalacyjnych obejmuje zarówno prace przy wznoszeniu budynku jak i przy zagospodarowaniu terenu wokół obiektu oraz wykonaniu przyłączy mediów. Prace budowlane mają rozpocząć się po przetargu latem i zostaną wykonane w terminie 12 miesięcy od dnia podpisania umowy.

Latem 2018 najemcy otrzymają klucz do swojego mieszkania. Szczegóły dotyczące przetargu na stronie Rypińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego http://rtbsrypin.pl/index.php/przetarg-chocen/

Wcześniej podpisano umowy o partycypację w kosztach inwestycji lokalu mieszkalnego w formule docelowej własności. Wszyscy zainteresowani nabyciem mieszkania w Choceniu zawarli umowę na swoje wymarzone mieszkanie. Prawo wyboru kondygnacji i mieszkania miały osoby, które jako pierwsze zdecydowały się podpisać umowy.

Są jeszcze wolne lokale mieszkalne. Zainteresowanych zapraszamy do UG Choceń - Pan Kamil Klejba tel. 663-120-538 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Budynek wg projektu ma 3 kondygnacje i liczy 21 mieszkań. W budynku będą 3 mieszkania 1-pokojowe, 6 mieszkań 2-pokojowych oraz 12 mieszkań 3-pokojowych. Mieszkania są przestronne z balkonami o powierzchni od 31 m2 do 65 m2. Kredyt na budowę zaciąga TBS Rypin a Państwo możecie płacić w ratach wraz z czynszem. Planowany termin wniesienia wkładu finansowego w wysokości 30% wartości mieszkania to miesiąc luty br. Opłatę należy wnieść w wysokości ok. 1.000 zł/m2; 600 zł/m2 wnosi gmina, 1.400 zł/m2 - kredyt spłacany w czynszu (ok. 7zł /m2 miesięcznie) rozłożony na raty do 20 lat. Po zapłaceniu ostatniej raty zostaniecie Państwo właścicielami mieszkania. Można spłacić szybciej i zostać właścicielem mieszkania już po 5 latach. Mieszkania są budowane do stanu deweloperskiego.

Powrót

Polecane artykuły:


Wnioski na gradobicie

W miesiącu czerwcu br., a dokładnie 01.06.2024r. część gminy została dotknięta niekorzystnym zjawiskiem atmosferycznym jakim był grad, który spowodował szkody w uprawach. W związku z powyż [...]