Nie siedź w domu, chodź na rower !

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/4087-nie-siedz-w-domu-chodz-na-rower.html
Za nami pierwsza w tym roku wycieczka rowerowa zorganizowana wspólnie przez Choceńskie Centrum Kul [...] Za nami pierwsza w tym roku wycieczka rowerowa zorganizowana wspólnie przez Choceńskie Centrum Kultury, Gminę Choceń i klub rowerowy Roweromaniacy  działający przy CCK-B. Wycieczka przeznaczona była dla wszystkich chętnych mieszkańców naszej gminy. Najważniejsza rzeczą były dobre chęci i sprawny rower. Natomiast celem podnóży była Kłóbka, w której zaplanowane było zwiedzanie skansenu i dworu rodu Orpiszewskich. Następnie cykliści wycieczki udali się na plażę przy jeziorze Lutoborskim, na którym zorganizowano ognisko z kiełbaskami oraz zabawę z nagrodami. Wspólnie udało nam się pokonać ponad 28 km. Wszyscy uczestnicy wycieczki dali radę a szczególne uznania należą się dzieciom i seniorom. Podstawowym celem wycieczki była integracja mieszkańców gminy, promocja zdrowego stylu życia i czysta rekreacja. Bardzo nas cieszy, że coraz więcej mieszkańców gminy korzysta z aktywności fizycznej.

Serdeczne podziękowania należą się organizatorom i strażakom z OSP Choceń, którzy zabezpieczali trasę przeznaczoną dla cyklistów. Szczególne podziękowania dla Wójta Gminy za udzielone wsparcie finansowe podczas organizacji wycieczki.

Powrót

Polecane artykuły:


Śnieżka niestraszna druhom z OSP Choceń

W pełnym sprzęcie ratunkowym, z aparatami powietrznymi i ubraniach bojowych dwóch druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Choceniu Piotr i Damian w ostatni weekend weszli na Śnieżkę, najwyższ [...]

Lista osób na zakup kostki betonowej drobnowymiarowej z rozbiórki chodników w Czerniewicach i Olganowie - wg kolejności zgłoszeń.

Dorsz Anna - Wilkowice - 100 m2 Pawłowska Wiktoria - Choceń- 100 m2 Chudziński Kryspin - Krukowo – 90 m2 Kruczkowski Janusz - Niemojewo – 80 m2 Dobiecki Jakub - Lutobórz – 12 m2 Bili [...]