Petycja młodych mieszkańców naszej gminy

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/4096-petycja-mlodych-mieszkancow-naszej-gminy.html
Dziś w Dniu Dziecka do Wójta Gminy Choceń została złożona petycja przez młodych mieszkańców [...] Dziś w Dniu Dziecka do Wójta Gminy Choceń została złożona petycja przez młodych mieszkańców naszej gminy dotycząca utworzenia pasów zieleni oraz wsparcia finansowego osób chcących założyć na swoich kominach filtry spalin. Wnioskodawcy uważają, że jest to bardzo dobry pomysł, ponieważ w dużym stopniu zmniejszy się emitowanie CO2 i innych szkodliwych gazów do atmosfery. Wszyscy odczujemy skutki tego działania, bo będziemy oddychać czystym powietrzem, co dobrze wpłynie na nasze zdrowie i samopoczucie. Poza tym pasy roślinności na pewno przykują uwagę i ucieszą oko pięknym wyglądem. Pod petycją podpisali się uczniowie i nauczyciele Gimnazjum im. Jana Pawła II w Choceniu. O rozpatrzeniu postulatów będziemy informowali. Jest to wyzwanie, z którym warto się zmierzyć.

Powrót

Polecane artykuły:


Wnioski na gradobicie

W miesiącu czerwcu br., a dokładnie 01.06.2024r. część gminy została dotknięta niekorzystnym zjawiskiem atmosferycznym jakim był grad, który spowodował szkody w uprawach. W związku z powyż [...]

Autobusem na wybory - informacja o organizacji przewozu pasażerskiego w dniu wyborów 21 lipca 2024 r.

Z myślą o osobach, które nie mogą samodzielnie dojechać na głosowanie, zorganizowano bezpłatny transport do lokali wyborczych. Udostępniamy rozkład jazdy obowiązujący w niedzielę 21 lipca [...]