III Powiatowo – Samorządowy Turniej Tenisa Stołowego – Choceń 2010.

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/419-iii-powiatowo-samorzdowy-turniej-tenisa-stoowego-choce-2010.html
Gminne Towarzystwo Sportowe Unia Choceń zaprasza na III Powiatowo – Samorządowy Turniej Teni [...] Gminne Towarzystwo Sportowe Unia Choceń zaprasza na III Powiatowo – Samorządowy Turniej Tenisa Stołowego – Choceń 2010.
Turniej zostanie rozegrany 22 maja w hali sportowej w Choceniu. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z regulaminem turnieju. Informacje na temat turnieju uzyskamy pod numerem 608 57 62 77.

 

Regulamin
III Powiatowo – Samorządowego Turnieju Tenisa Stołowego – Choceń 2010

I ORGANIZATOR TURNIEJU
Starostwo Powiatowe we Włocławku, Gminne Towarzystwo Sportowe Unia Choceń.

II CELE TURNIEJU
- Upowszechnianie tenisa stołowego w środowisku samorządowym,
- Zachęcenie do aktywnego spędzenia czasu wolnego,
- Konsolidacja środowiska samorządowego Powiatu Włocławskiego,
- Promocja sportu świetlicowego.

III MIEJSCE I TERMIN TURNIEJU
Turniej zostanie rozegrany w hali sportowej w Choceniu dnia 22 maja 2010 r. Początek zawodów o godz. 10.00. Obiad przewidziany jest na godz. 12.30-13.00.
Zakończenie turnieju i wręczenie nagród odbędzie się ok. godz. 15.00.

IV SYSTEM ROZGRYWEK
Turniej zostanie rozegrany w czterech kategoriach:
drużynowej, indywidualnej, grach deblowych oraz VIP (do tej kategorii zaliczają się: Starostowie, członkowie Zarządu Powiatu, dyrektorzy jednostek organizacyjnych Starostwa i Urzędów Miast lub Gmin, Wójtowie, Burmistrzowie oraz ich zastępcy, Przewodniczący Rad Gmin).
W turnieju drużynowym gry toczą się do 6 zwycięstw systemem: wg. rozpisanego protokołu (tylko gry singlowe – bez gier deblowych).
W turnieju indywidualnym, deblowym i VIP gry toczą się w zależności od ilości zgłoszeń systemem pucharowym do 2 przegranych lub w grupach. Każdy mecz  do 2 wygranych setów (lub 3 wygranych setów w zależności od ilości zgłoszonych drużyn) wg. rozpisanego protokołu.

V UCZESTNICY:
1. Prawo do udziału w turnieju posiadają: radni powiatowi, radni gmin, pracownicy Starostwa Powiatowego, urzędów gmin, urzędów miast i gmin, nauczyciele, sołtysi, policjanci, strażacy zgłoszeni przez właściwe urzędy.
2. Każda jednostka zgłaszająca ma prawo zgłoszenia do turnieju drużynowego:
 jednej drużyny w składzie podstawowym 3 zawodników oraz 3 zawodników rezerwowych; do turnieju indywidualnego: 4 zawodników; do turnieju deblowego( 2 drużyny dwuosobowe).
3. Gospodarz turnieju jako ubiegłoroczny mistrz oraz Starostwo Powiatowe mają prawo do zgłoszenia dwóch drużyn do turnieju drużynowego.

VI NAGRODY

Organizatorzy przewidzieli w poszczególnych kategoriach puchary za 3 pierwsze miejsca oraz pamiątkowe dyplomy dla wszystkich uczestników. Najstarszy uczestnik oraz najlepsza zawodniczka otrzyma pamiątkowa statuetkę.

VII ZASADY ZGŁOSZEŃ

1. Zgłoszenia drużyn i zawodników należy dokonać na adres:
GTS Unia Choceń, Śmiłowice 98, 87 – 850 Choceń w terminie do 19.05.2010 r. ( Liczy się data stempla pocztowego), lub telefonicznie na numer 608 57 62 77.
2. Do zgłoszenia musi być dołączona lista imienna zawodników potwierdzona przez burmistrza, wójta lub starostę z informacją o statusie zawodowym zawodnika.

VII WARUNKI I KOSZT UCZESTNICTWA W TURNIEJU

1.Zawodnicy przyjeżdżają na własny koszt na godzinę 9.45.
2. Zawodnicy posiadają własny strój, obuwie sportowe (jasna podeszwa!) i rakiety tenisowe.
3. Organizatorzy zapewniają
-    obsługę sędziowską,
-    opiekę medyczną,
-    zimne napoje i obiad w trakcie turnieju (w zgłoszeniu prosimy o podanie liczby osób pragnących skorzystać z obiadu)
-    puchary, statuetki i dyplomy

VIII POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1.W turnieju obowiązują przepisy PZTS
2. Zawodnicy występują w odpowiednim stroju sportowym,
3. Zawodnicy powinni posiadać dowód tożsamości,
4. Zawodników obowiązuje regulamin imprezy i zasady fair play,  
5. Wszelkie kwestie sporne rozstrzyga sędzia główny zawodów.

Osoby odpowiedzialne: Sławomir Gwardecki   608 57 62 77

Powrót

Polecane artykuły:


Wyniki egzaminów 8 klas w roku szkolnym 2023/2024

Przedmiot SP im. Janusza Korczaka w Choceniu SP im. Ziemi Kujawskiej w Wilkowicach SP im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Gmina Powiat Woj. Kraj jęz [...]

Cymerman zdobywa srebrny medal w Pucharze Świata!

W dniach 13-17.06 w Budapeszcie(Węgry ) rozegrany został Puchar Świata w Kickboxingu, rywalizacja toczyła się na 12 matach i 6 ringach, w zawodach wzięło udział 3280 zawodników z  381 kl [...]