Dwudniowy I Turniej Piłki Halowej Choceń 2010 dobiegł końca

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/422-dwudniowy-i-turniej-piki-halowej-choce-2010-dobieg-koca.html
Zdecydowanie były to rozgrywki pełne emocji, sportowego ducha, walki do ostatniego gwizdka a prze [...] Zdecydowanie były to rozgrywki pełne emocji, sportowego ducha, walki do ostatniego gwizdka a przede wszystkim dobrego nastroju. Łącznie w turnieju wzięło udział  126 zawodników z 15 drużyn, rozegrano 29 meczów i strzelono 111 bramki.

 

W finale spotkały się drużyny NATAN Włocławek i MANRO ZS Kowal, które dzień wcześniej rywalizowały w tej samej grupie.
Wówczas spotkanie zakończyło się remisem 0 - 0, dlatego finał był wielką niewiadomą.
W najważniejszym pojedynku drugiego dnia turnieju lepsi okazali się zawodnicy z Włocławka wygrywając to spotkanie 5 - 1.

Mecz o III miejsce możemy określić mianem lokalnego finału. Zespół Choceniaki spotkał się z młodą wiekowo drużyną z Gimnazjum Choceń. W tym starciu lepsi okazali się Choceniaki zwyciężając 6 - 2. Młodzieży z gimnazjum trzeba tutaj przyznać walkę do samego końca.

Pierwsza czwórka zawodów przedstawia się następująco:

I miejsce – NATAN Włocławek
II miejsce – MANRO ZS Kowal
III miejsce – Choceniaki
IV miejsce – Gimnazjum Choceń

Jednakże podziękować i pogratulować należy wszystkim ekipą, które zmierzył się na parkiecie zarówno pierwszego jak i drugiego dnia za wspaniałe widowisko sportowe oraz za wolę walki do ostatniej sekundy.

Trzy pierwsze zespoły dostały puchary oraz medale zaś zdobywcy czwartego miejsca puchar i piłkę do futsalu. Każdy zawodnik w trakcie turnieju otrzymał butelkę wody mineralnej oraz porcję ciepłego posiłku.

Kierownik GOSiRu w Choceniu p. Radosław Chełminiak podsumowując rozgrywki mówi: „Za nami pierwszy z czterech Turniejów Halowych Choceń 2010, który zdecydowanie należy zaliczyć do udanych chociażby ze względu na wysoki poziom szczególnie w niedzielnych spotkaniach, a także na frekwencję na boisku i trybunach. Duże zainteresowanie zawodami pokazuje jak silna jest potrzeba organizacji takich imprez do, której jako Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji dołożymy wszelkich starań. Dziękuję wszystkim za udział, stworzyliście świetne widowisko i atmosferę.”

Organizatorzy serdecznie dziękują p. Romanowi Suchomskiemu z Baruchowa, p. Józefowi Kozłowskiemu z Paruszewic oraz Prezesowi G.T.S. Unia Choceń p. Sławomirowi Gwardeckiemu za pomoc finansową i rzeczową I Turnieju Piłki Halowej Choceń 2010.

Zapraszamy do udziału w kolejnych zmaganiach pierwszej edycji turniejów halowych w Choceniu oraz do śledzenia ich przebiegu na www.turniejehalowe.pl.

Powrót

Polecane artykuły:


WODA ZDATNA DO PICIA

Szanowni mieszkańcy. Odwołujemy wczorajszy zakaz spożywania wody z sieci wodociągowej. Po przeprowadzeniu badań woda jest zdatna do spożycia. [...]

Warsztaty z ratownictwa technicznego dla jednostek OSP z terenu gminy Choceń.

Dnia 29.06.2024 r na placu OSP Nakonowo Stare odbyły się kolejne warsztaty z ratownictwa technicznego dla jednostek OSP z terenu gminy Choceń. W czasie ćwiczeń były dużo atrakcji zjeżdżalnie, [...]