W Choceniu gościła delegacja z Ukrainy

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/496-w-choceniu-gocia-delegacja-z-ukrainy.html
W naszej gminie gościła delegacja 15 przedstawicieli 15 ukraińskich powiatów. Organizatore [...]

W naszej gminie gościła delegacja 15 przedstawicieli 15 ukraińskich powiatów. Organizatorem ich przyjazdu do Polski było Stowarzyszenie Szkoła Liderów. - Naszych gości bardzo interesowały działające na terenie gminy organizacje pozarządowe - mówi Roman Nowakowski, wójt. - Wybrali na cel wizyty naszą gminę, między innymi dlatego, że u nas działa ponad trzydzieści stowarzyszeń.

W trakcie wizyty mieszkańcy Ukrainy odwiedzili nie tylko siedzibę lokalnych władz, porozmawiali z samorządowcami i przedstawicielami różnych organizacji, ale również zwiedzili prowadzone i oddane niedawno do użytku, najważniejsze gminne inwestycje, m. in. halę sportową w Choceniu. Obiekt zrobił na nich duże wrażenie.

Powrót

Polecane artykuły:


Ogólnopolska Karta Seniorów dla naszych mieszkańców

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych seniorów przystępujemy do programu „Gmina Przyjazna Seniorom - Ogólnopolska Karta Seniora - edycja Gmina Choceń”. Osoby, które ukończyły 60 rok życia [...]

Cymerman zdobywa srebrny medal w Pucharze Świata!

W dniach 13-17.06 w Budapeszcie(Węgry ) rozegrany został Puchar Świata w Kickboxingu, rywalizacja toczyła się na 12 matach i 6 ringach, w zawodach wzięło udział 3280 zawodników z  381 kl [...]