Motocykliści z całej Polski zjechali do naszej gminy

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/524-motocyklici-z-caej-polski-zjechali-do-naszej-gminy.html
Dziś (20 sierpień) do Chocenia zjadą motocykliści z całej Polski na IV Ogólnopolski Zlot [...]

Dziś (20 sierpień) do Chocenia zjadą motocykliści z całej Polski na IV Ogólnopolski Zlot Motocykli. Organizatorzy spodziewają się nawet pięciuset uczestników. Jak informuje Roman Miszczak, jeden z organizatorów, do Chocenia przyjadą nie tylko motocykliści ze wszystkich stron naszego kraju, ale także motocykliści z innych krajów. Możliwe, że pojawią się goście z Niemiec, Grecji, Ukrainy, czy Rosji. Ta widowiskowa impreza rozpocznie się 20 sierpnia nad Jeziorem Choceńskim. Zakończy ją wielki plenerowy piknik 22 sierpnia na stadionie w Choceniu. Zlot jest dla wszystkich miłośników motocykli, niezależnie od ich typu, marki, czy wieku. Wszyscy uczestnicy będą mogli brać udział w licznych pokazach i konkursach.

Impreza rozpocznie się dziś od godz. 12.00 nad Jeziorem Choceńskim, gdzie zorganizowane zostanie obozowisko dla motocyklistów. Na ten dzień planowane jest ognisko oraz koncert zespołu "Reaven" połączony z zabawą taneczną.

W sobotę o godz. 15.00 rozpocznie się parada. Motocykliści przejadą przez Kruszyn, centrum Włocławka, na Zawiśle pod Pominik Obrońców Wisły. Trasa powrotu będzie wiodła przez Śmiłowice, Pustki, Czerniewice, Zakrzewek. Na ten dzień przewidziano m.in. palenie gumy na plaży, koncert zespołu "42 Grupa Reaktywacja", ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz zabawę pod gołym niebem. Zakończenie zlotu odbędzie się w niedzielę. Motocykliści wezmą udział w konkursach i pokazach sprawnościowych przy szkole w Choceniu.

W programie niedzielnej imprezy:

- 10.00 mecz o puchar Wójta Gminy Choceń

- 12.00 pokazy motocyklowe

- 14.00 występ zespołu "Śmiłowiónki"

- 14.30 występ orkiestry OSP Śmiłowice

- 15.00 występy artystyczne szkół

- 16.30 występ grupy tanecznej "Scrab Beat"

- 17.00 Śpiewające LO

- 17.30 zespół taneczny "Scrab Beat"

- 18.00 występ zespołu "For you"

- 18.30 mam talent

-19.00 koncert zespołu PAPA D ("Monaliza")

- 20.10 zabawa taneczna.

- Celem zlotu jest promocja naszej gminy - podkreśla Roman Miszczak. - Jesteśmy przekonani, że mamy się czym pochwalić. Cieszymy się, że z każdym rokiem rośnie ranga zlotu.

Komitet organizacyjny w składzie: Roman Miszczak, Krzysztof Żychliński, Joanna Kozińska, Marcin Biegniewski, Cezary Andrzejewski, Janusz Jartyś oraz władze Chocenia obiecują doskonałą zabawę!

Powrót

Polecane artykuły:


Zakończono prace przy termomodernizacji i modernizacji kompleksu szkolnego w Choceniu

Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe DAWBUD Adam Iwański z Włocławka zrealizowało prace budowlane przy zadaniu inwestycyjnym pn: „ Termomodernizacja i modernizacja kompleksu szkolnego w Choceni [...]

Podpisano umowę na zakup wyposażenia dla szkół

Zakończyło się postępowanie przetargowe pn. ”Zakup wyposażenia dla szkół w ramach projektu „Uczymy się z pasją” ". W dniu 17 czerwca 2024 r., Wójt Gminy Choceń Roman Nowakowski podp [...]