Zarobić na autostradzie....

https://www.chocen.pl/aktualnosci/archiwum/8-aktualnosci/538-zarobi-na-autostradzie.html
Choceńscy samorządowcy zachęcają mieszkańców gminy do skorzystania z możliwości zarobk [...]

Choceńscy samorządowcy zachęcają mieszkańców gminy do skorzystania z możliwości zarobku, jaką może dać największa drogowa inwestycja, która niebawem ruszy na terenie gminy. - Możliwości jest bardzo dużo - zapewnia Roman Nowakowski, wójt gminy Choceń.

- Dotarły do nas sygnały, że wielu mieszkańców zdecydowało się przygotować swoje mieszkania do wynajmu osobom pracującym przy budowie.

Lokali będzie potrzeba bardzo dużo, dlatego chętni na dodatkowy zarobek mogą rozpocząć przygotowania. Urząd Gminy w Choceniu przyjmuje od mieszkańców oferty na przyjmowanie humusu. Osoby, które dysponują terenem nadającym się na składowanie tego materiału wykorzystywanego do budowy dróg mogą o tym fakcie informować choceńskich urzędników. Dane zostaną przekazane firmom budującym autostradę.

Powrót

Polecane artykuły:


Wczasorekolekcje w Dursztynie.

Dzięki wsparciu Wójta Gminy Choceń w dniach 4-11 lipca grupa dzieci i młodzieży z naszej parafii uczestniczyła we wczasorekolekcjach w Dursztynie. Organizatorem i jednym z opiekunów był ks. Ma [...]

Spółdzielnia zakupiła walec drogowy

Choceńska Socjalna Spółdzielnia Budowlana skutecznie wykorzystuje środki przyznane w ramach Krajowego Planu Odbudowy (KPO). Po zakupie koparko-ładowarki, spółdzielnia nabyła także walec drogo [...]