czwartek, 03 wrzesień 2015

Dożynki w parku Śmiłowicach

https://www.chocen.pl/informator/kalendarz-wydarzen/3028-doynki-w-parku-miowicach.html
Najbliższe dożynki gminno – parafialne odbędą się, tak jak ostatnio w urokliwym i pełnym z [...]
Najbliższe dożynki gminno – parafialne odbędą się, tak jak ostatnio w urokliwym i pełnym zieleni miejscu, czyli w parku w Śmiłowicach. Podziękujemy za plony 6 września br. (w niedzielę) podczas polowej Mszy św., która rozpocznie się o godz. 14.00. Podczas tegorocznych dożynek honory starostów pełnić będą Pani Elżbieta Świątkowska z Janowa i Pan Maciej Ciesielski ze Śmiłowic. 
Komisja konkursowa wybierze najładniejszy wieniec dożynkowy. Na scenie zaprezentują się zespoły: „Śmiłowiónki”, Ziemia Kujawska z CCK, orkiestra dęta ze Śmiłowic, dzieci ze Szkoły Podstawowej z Wilkowic oraz przedszkolacy ze Śmiłowic. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Long & Junior (Tańcz, tańcz, tańcz), a zabawę taneczną poprowadzi zespół "Tomas". W czasie uroczystości zaplanowano także wręczenie rolnikom z naszej gminy odznaki honorowej „Zasłużony dla rolnictwa”. 
 
Jest to uroczystość organizowana wspólnie przez parafię, szkołę, Koło Gospodyń Wiejskich, jednostkę OSP oraz Urząd Gminy w Choceniu, Choceńskie Centrum Kultury-Biblioteka. 
 
Do zobaczenia na dożynkach. 

Powrót

Polecane artykuły:


Kostka brukowa na sprzedaż

Budując nowe ulice demontujemy starą kostkę brukową. Obecnie taka sytuacja ma miejsce na ulicy Św. Antoniego w Czerniewicach. Planujemy odzyskać około 700 m2 kostki. Niniejszym wystawiamy ją n [...]

Informacja z głosowania w wyborach uzupełniających do Senatu

Informacja z głosowania w gminie Choceń w wyborach uzupełniających do Senatu.   Liczba uprawnionych – 6178 Liczba wydanych kart do głosowania – 330 Frekwencja w gminie – 5,34 % [...]