poniedziałek, 30 listopad 2015

Spotkanie opłatkowe – zaproszenie dla mieszkańców

https://www.chocen.pl/informator/kalendarz-wydarzen/3222-spotkanie-oplatkowe-zaproszenie-dla-mieszkancow.html
Tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia samorząd naszej gminy organizuje wspólne spotkanie [...] Tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia samorząd naszej gminy organizuje wspólne spotkanie przy wigilijnym stole. Będzie mi szczególnie miło, jeśli zechcą Państwo przyjąć zaproszenie na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w niedzielę 13 grudnia o godz. 14.00. Tego dnia razem z emerytami, rencistami, kombatantami, radnymi i sołtysami, pracownikami samorządowymi, dyrektorami szkół, strażakami i przyjaciółmi gminy zaśpiewamy kolędy i podzielimy się opłatkiem składając sobie najlepsze życzenia. Wigilia odbędzie się na sali gimnastycznej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Choceniu. Jasełka zaprezentują uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Choceniu. Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców gminy na to spotkanie. Wstęp wolny.

Na prośbę sołtysów i radnych planowane jest uruchomienie w tym dniu kursów autobusowych. Wyjazd autobusów planowany jest o godz. 13.00
- z Nakonowa Starego (przy remizie) 13.00 przez Czerniewice (przystanek na przeciwko byłych zakładów MAT) 13.15 – Wilkowiczki 13.20 - Szczutkowo 13.25 - Lutobórz 13.30 - Bodzanówek 13.35 - Janowo 13.40 do Chocenia. 
- ze Śmiłowic (przystanek PKS) 13.00 przez Szatki 13.05 , Skibice 13.10, Wichrowice 13.15, Olganowo 13.20, Krukowo 13.25 - Borzymowice 13.30 – Szczytno 13.35 - Borzymie  13.40 do Chocenia 

Planowany powrót - wyjazd z Chocenia po godz. 16.00
 
Roman Nowakowski
Wójt gminy

Powrót

Polecane artykuły:


Przetarg na remont świetlicy i budowę drogi - ogłoszony

Ogłoszony został przetarg na realizację inwestycji pn.:”Rewitalizacja przestrzeni po byłym PGR w miejscowościach Wichrowice i Olganowo”. Oferty można składać za pośrednictwem Platfor [...]

Przetarg na odbiór odpadów

Ogłoszony został przetarg na Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Choceń. Oferty można składać za pośrednictwem Platformy eZamawiajacy pod adresem https://chocen.ez [...]