poniedziałek, 05 grudzień 2016

Zaproszenie na gminną Wigilię

https://www.chocen.pl/informator/kalendarz-wydarzen/3732-zaproszenie-na-gminna-wigilie.html
Tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia samorząd naszej gminy organizuje wspólne spotkanie [...] Tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia samorząd naszej gminy organizuje wspólne spotkanie przy wigilijnym stole. Będzie nam szczególnie miło, jeśli zechcą Państwo przyjąć zaproszenie na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w niedzielę 18 grudnia o godz. 14.00. Tego dnia razem z emerytami, rencistami, kombatantami, radnymi i sołtysami, pracownikami samorządowymi, dyrektorami szkół, strażakami i przyjaciółmi gminy zaśpiewamy kolędy i podzielimy się opłatkiem składając sobie najlepsze życzenia. Wigilia odbędzie się na sali gimnastycznej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Choceniu. Jasełka zaprezentują uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Choceniu. Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców gminy na to spotkanie. Wstęp wolny.

Na prośbę sołtysów i radnych planowane jest uruchomienie w tym dniu kursów autobusowych. Wyjazd autobusów planowany jest o godz. 12.45
- z Nakonowa Starego (przy remizie) 12.45 przez Czerniewice (przystanek na przeciwko byłych zakładów MAT) 12.55; Wilkowiczki 13.00; Szczutkowo (przy remizie) 13.05; Lutobórz 13.10; Bodzanówek 13.15; Janowo 13.20 do Chocenia.
- ze Śmiłowic (przystanek PKS) 13.25 przez Szatki 13.30; Skibice 13.33; Wichrowice 13.35; Olganowo 13.40; Krukowo 13.45; Borzymowice 13.48; Szczytno 13.50; Borzymie 13.55; do Chocenia

Planowany powrót - wyjazd z Chocenia po godz. 16.00

Powrót

Polecane artykuły:


Fontanna na skwerku

Czynimy starania w zakresie rozwoju w Choceniu infrastruktury rekreacyjnej. Przygotowano stosowną dokumentację i złożono wniosek o finansowanie. Projekt obejmuje wykonanie fontanny przy ul. Sikors [...]

Zmarł Pan Zdzisław Zawacki, wieloletni radny Rady Gminy i sołtys ze Śmiłowic.

Bardzo aktywny i zaangażowany w społeczne sprawy Śmiłowic i gminy. Miał 77 lat. Zawsze profesjonalny i merytoryczny. Będzie nam  Cię brakowało Zdzisław. Uroczystości pogrzebowe odbęd [...]