wtorek, 14 luty 2017

Gabriel Fleszar w Choceniu

https://www.chocen.pl/informator/kalendarz-wydarzen/3878-gabriel-fleszar-w-choceniu.html
Zapraszamy mieszkańców na występ Gabriela Fleszara. Koncert odbędzie się 23 lutego 2017r. o god [...] Zapraszamy mieszkańców na występ Gabriela Fleszara. Koncert odbędzie się 23 lutego 2017r. o godz. 11.00 w Choceńskim Centrum Kultury – Biblioteka. Recital pt. „wolności oddać nie umiem” będzie związany z przeciwdziałaniem uzależnieniom od alkoholu, komputera i dopalaczy. 

https://www.youtube.com/watch?v=itMrhTp52BY
https://www.youtube.com/watch?v=euuekyOc1P8
 
Gabriel Fleszar

Gabriel Fleszar zadebiutował w 1999 roku piosenką KROPLA DESZCZU. Piosenka ta stała się ogromnym przebojem. Do dzisiaj jest jedną z najchętniej granych w polskich stacjach radiowych, zaś sam artysta stał się objawieniem wśród polskich wokalistów. Fleszara uznano za najlepszy debiut 1999 roku. Został nominowany do Fryderyka, odebrał dwa Play Boxy, Złoty mikrofon POPCORNU i tytuł Najlepszego Polskiego Wokalisty. Ma na swoim koncie trzy albumy „Niespokojny”, „Niespokojny 2” oraz „Pełnia”. Na każdej płycie można znaleźć przeboje wylansowane w polskich mediach: „Kroplą deszczu”, „Bilet do nieba”, „Niespokojny”, „Gdzie jesteś dziś”, „Kto panem, kto sługą”. Przebój „Droga do nikąd” promował film „Sezon na leszcza”, w którym Gabriel Fleszar zagrał główną rolę obok Bogusława Lindy oraz Anny Przybylskiej.

Zapraszamy mieszkańców w Tłusty Czwartek do CCK-B na godz. 11.00. Wstęp wolny.

Powrót

Polecane artykuły:


Zbadaj się i zyskaj spokój!

LUX MED Diagnostyka zaprasza Panie w wieku od 45 do 74 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ. Panie w wieku od 45 do 74 lat mog [...]