piątek, 08 grudzień 2023

Zakończona budowa drogi

https://www.chocen.pl/inwestycje/prow/infrastruktura-drogowa/122-infrastruktura-drogowa-2023/8207-zakonczona-budowa-drogi.html
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiej [...]

Bez tytułu 65b29„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja mająca na celu wspieranie rozwoju obszarów wiejskich, poprzez budowę drogi Szczutkowo-Ząbin. Współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji: poprawa infrastruktury drogowej

Zakończona została realizacja inwestycji pn Budowa drogi Szczutkowo – Ząbin. W ramach zadania wykonany został 1,5 km odcinek drogi. Zakres prac obejmował roboty pomiarowe, wykonanie nawierzchni, mijanek, skrzyżowania, poboczy, zjazdów oraz oznakowanie. Przedsięwzięcie jest dofinansowanie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, w wysokości 950 403,00 zł.

Inwestycja realizowana jest w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego PROW na lata 2014-2020. Celem operacji jest wspieranie lokalnego rozwoju Gminy Choceń poprzez budowę drogi Szczutkowo-Ząbin.

Powrót

Polecane artykuły:


Informacja

W dniu dzisiejszym Urząd Gminy Choceń czynny jest do godziny 13:00Za utrudnienia przepraszamy.

Stoły Wielkanocne

W Baruchowie na Powiatowej Wystawie "Stoły Wielkanocne na Kujawach", gminę Choceń promowało KGW Szczutkowa i Lutoborza "Niezapominajka". Dziękujemy Paniom za przygotowanie wielkanocnych dań. [...]