wtorek, 01 wrzesień 2015

Ponad 700 tysięcy zł na drogę powiatową

https://www.chocen.pl/inwestycje/rpo/3031-ponad-700-tysicy-z-na-drog-powiatow.html
Droga powiatowa z Borzymia do Boniewa została w ostatnim czasie przebudowana. Rada Gminy Choceń wy [...] Droga powiatowa z Borzymia do Boniewa została w ostatnim czasie przebudowana. Rada Gminy Choceń wyraziła zgodę na udzielenie pomocy dla powiatu i wniesienie udziału finansowego naszej gminy w realizację tej inwestycji. W ostatnim czasie na konto powiatu przekazano ponad 700 tys. zł. Zadanie na terenie naszej gminy było realizowane przez Powiat Włocławski w ramach „Przebudowy drogi powiatowej Izbica Kujawska – Boniewo – Borzymie” z dotacją z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych – Etap II Bezpieczeństwo – Dostępność – Rozwój na rok 2015. 

Powrót

Polecane artykuły:


UWAGA

Zjawisko przebarwienia wody ustąpiło na całej naszej sieci. Miało ono miejsce tylko wycinkowo w miejscowości Niemojewo. Cały czas wodociągi są monitorowane. Pod względem organo – leptyczmym [...]

Polatane nad Śmiłowicami

W tym tygodniu wykonaliśmy kilka lotów dronem. Na początek załączamy Państwu zdjęcia z lotu nad Śmiłowicami. Zdjęcia z drona Pan Szymon Bełkowski. [...]