środa, 21 październik 2015

Ankieterzy będą pracować w terenie

https://www.chocen.pl/inwestycje/rpo/3144-ankieterzy-beda-pracowac-w-terenie.html
W związku z planowanym rozpoczęciem przeprowadzenia inwentaryzacji źródeł niskiej emisji na ter [...] W związku z planowanym rozpoczęciem przeprowadzenia inwentaryzacji źródeł niskiej emisji na ternie Gminy Choceń informujemy, że w najbliższym czasie pojawią się u Państwa ankieterzy w celu zebrania informacji, które zostaną wykorzystane do sporządzenia Planu Gospodarki Niskoemisyjnej.

Ankieterzy będą posiadali identyfikatory opieczętowane przez Urząd Gminy Choceń – wzór identyfikatorów poniżej oraz imienne upoważnienia wydane przez Wójta Gminy Choceń.

Ankieterzy odwiedzą losowo wybrane budynki mieszkalne oraz użyteczności publicznej w dniach od 22 października do 30 października 2015 r.
ankieterzy pgn c8421

Powrót

Polecane artykuły:


Wyniki egzaminów 8 klas w roku szkolnym 2023/2024

Przedmiot SP im. Janusza Korczaka w Choceniu SP im. Ziemi Kujawskiej w Wilkowicach SP im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Gmina Powiat Woj. Kraj jęz [...]

Informacja o złożonych wnioskach w programie Czyste Powietrze

Zgodnie z §2 ust. 1 pkt 19 i 20 aneksu do porozumienia w sprawie realizacji Programu Priorytetowego Czyste Powietrze, Gmina Choceń informuje o liczbie złożonych oraz zrealizowanych wniosków dotyc [...]