piątek, 30 październik 2015

Budowa drogi gminnej w Szczutkowie, I etap

https://www.chocen.pl/inwestycje/rpo/3164-budowa-drogi-gminnej-w-szczutkowie-i-etap.html
100%auto
Inwestycja Budowy drogi gminnej w Szczutkowie, I etap została sfinansowana ze środków Unii Europe [...] Inwestycja Budowy drogi gminnej w Szczutkowie, I etap została sfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego, budżetu państwa i budżetu gminy. Wartość projektu wynosiła 809.640,09. Kwota dofinansowania z środków Unii Europejskiej 485.784,05. Projekt zrealizowano we wrześniu 2006 r. w ramach priorytetu III i działania 3.2. Obszary podlegające restrukturyzacji.

Powrót

Polecane artykuły:


Amelia Cymerman z brązowym medalem na Mistrzostwach Świata

Po trzech stoczonych walkach na Mistrzostwach Świata Seniorów w Kickboxingu Amelia Cymerman zdobyła brązowy medal. Mistrzostwa Świata odbywały się w Portugalii. Pasją Amelii od lat jest sport. [...]

Edukacja przedszkolna

W ubiegłym roku 2022/2023 w naszych przedszkolach i oddziałach zerowych było 248  dzieci, a z edukacji przedszkolnej poza naszą gminą korzystało 42 uczniów. W roku bieżącym 2023/2024 sy [...]