piątek, 30 październik 2015

Sala gimnastyczna w Wilkowicach

https://www.chocen.pl/inwestycje/rpo/3170-sala-gimnastyczna-w-wilkowicach.html
Firma wyłoniona w drodze przetargu na budowę Sali gimnastycznej w Wilkowicach po przekazaniu placu [...] Firma wyłoniona w drodze przetargu na budowę Sali gimnastycznej w Wilkowicach po przekazaniu placu budowy przystąpiła do realizacji inwestycji. Po geodezyjnym wyznaczeniu w terenie rozpoczęto prace ziemne przy obiekcie.

Jeszcze w tym roku wykonane zostaną fundamenty i ściany zewnętrzne nadziemia . Z uwagi na to, że zaprojektowana sala posiada wym. 39x19m oraz obowiązujące przepisy dotyczące lokalizacji budynku od granicy działki zmuszeni zostaliśmy do częściowego wejścia na płytę istniejącego boiska asfaltowego tj ok. 3 m z długości.

Powrót

Polecane artykuły:


Spotkanie dla przedsiębiorców z Miasta Włocławek oraz powiatu włocławskiego

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Urząd Miasta Włocławek, FLEX HR oraz Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku zapraszają na Spotkanie dla przedsiębiorców z Miasta Włocławek oraz powia [...]

Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Kujawska i Śmiłowiónki na I Powiatowym Przeglądzie Zespołów Folklorystycznych w Brześciu Kujawskim.

W niedzielę, 26 listopada 2023 roku, nasz Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Kujawska gr. Gąski miał zaszczyt uczestniczyć w I Powiatowym Przeglądzie Zespołów Folklorystycznych w BCKiH "Wahadło" [...]