Zapraszamy do wyrażenia opinii na temat Planu Gospodarki Niskoemisyjnej

https://www.chocen.pl/inwestycje/rpo/3243-zapraszamy-do-wyrazenia-opinii-na-temat-planu-gospodarki-niskoemisyjnej.html
Prace nad opracowaniem projektu pt.: „Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Choceń” zostały [...]

Prace nad opracowaniem projektu pt.: „Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Choceń” zostały zakończone. Każdy z mieszkańców może zapoznać się z projektem, który dostępny jest na stronie Gminy Choceń.

W ramach opracowania dokumentu przeprowadzono bazową inwentaryzację emisji CO2, zużycia energii finalnej oraz wykorzystania odnawialnych źródeł energii. W PGN zawarto także zbiór planowanych inwestycji, których realizacja na terenie Gminy przyczyni się do osiągnięcia założeń gospodarki niskoemisyjnej.


Prosimy o zgłaszanie swoich uwag do opracowanego projektu PGN na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w Urzędzie Gminy Choceń (pokój nr 2) do 16 grudnia 2015 r.

Na opracowanie Planu Gmina Choceń uzyskała dofinansowanie w wysokości 85% kosztów kwalifikowanych projektu z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013, działanie 9.3 Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej – plany gospodarki niskoemisyjnej.

POBIERZ PLAN GOSPODARKI NISKOEMISYJNEJ ]
[ POBIERZ KARTĘ OPINII ]

Powrót

Polecane artykuły:


Śnieżka niestraszna druhom z OSP Choceń

W pełnym sprzęcie ratunkowym, z aparatami powietrznymi i ubraniach bojowych dwóch druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Choceniu Piotr i Damian w ostatni weekend weszli na Śnieżkę, najwyższ [...]

Wnioski na gradobicie

W miesiącu czerwcu br., a dokładnie 01.06.2024r. część gminy została dotknięta niekorzystnym zjawiskiem atmosferycznym jakim był grad, który spowodował szkody w uprawach. W związku z powyż [...]