czwartek, 03 sierpień 2017

Kolejny rowerowy wypad za nami!

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/ck-b-chocen/4245-kolejny-rowerowy-wypad-za-nami.html
W środę  2 sierpnia Roweromaniacy ponownie wyruszyli w trasę. Tym razem był to dość niety [...] W środę  2 sierpnia Roweromaniacy ponownie wyruszyli w trasę. Tym razem był to dość nietypowy wyjazd, ponieważ rajd połączono z podchodami XXI wieku – geocachingiem. 10 osobowa grupa wyruszyła spod CCKB wyposażona w telefony z aplikacją umożliwiającą odnalezienie ukrytych „skarbów” w terenie.
Rozwiązywanie zagadek związanych z lokacją skrzynki zaczęło się już na terenie naszej gminy. W Wichrowicach i Skibicach odnaleziono  5 skrytek. Okazało się, że taka forma aktywnego wypoczynku bardzo spodobała się członkom naszego klubu, więc pełni werwy udaliśmy się w stronę podwłocławskich lasów przejeżdżając przez:Poddębice, Nakonowo Stare, Łagiewniki, Warząchewkę.

Pogoda dopisywała, a chłód i świeże leśne powietrze szybko pozwolił zapomnieć o przejechanych kilometrach.  Kolejne 5 skrytek odnalezionych, czas na zasłużoną przerwę i regenerację. Droga powrotna wiodła przez Michelin, Kruszyn, Szatki, Śmiłowice a gdy liczniki rowerowe wskazały ponad 50 km dojechaliśmy pod Centrum Kultury.

Pragniemy serdecznie podziękować firmie FANTOMAN za profesjonalne zabezpieczenie medyczne przejazdu.

Powrót

Polecane artykuły:


Warta honorowa przy Grobie Pańskim to jedna z najważniejszych tradycji strażaków.

W tym roku nasi strażacy pełnili honorową wartę w całkiem nowej odsłonie. Od wielu lat planowaliśmy zakup hełmów paradnych – w tym roku w końcu się udało. Już na początku stycznia rusz [...]

Sołtys roku

W tegorocznej edycji plebiscytu na sołtysa roku została zgłoszona nasza mieszkanka, sołtys Sołectwa Szczutkowo Pani Teresa Cichowicz. Głosować można poprzez link: https://pomorska.pl/teresa-c [...]