piątek, 29 marzec 2019

Klub młodzieżowy w Choceniu dla dzieci i młodzieży zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym przy Choceńskim Centrum Kultury - Biblioteka

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/ck-b-chocen/5351-klub-mlodziezowy-w-choceniu-dla-dzieci-i-mlodziezy-zagrozonych-ubostwem-lub-wykluczeniem-spolecznym-przy-chocenskim-centrum-kultury-biblioteka.html
100%auto
Klub młodzieżowy w Choceniu dla dzieci i młodzieży zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społ [...] Klub młodzieżowy w Choceniu dla dzieci i młodzieży zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym przy Choceńskim Centrum Kultury – Biblioteka zaprasza dzieci i młodzież w wieku szkolnym do udziału w projekcie.
W ramach projektu przewidziane są:
•    bezpłatne zajęcia robotyki, sportowe, rękodzieła
•    warsztaty z trenerem kompetencji społecznych,
•    pomoc w odrabianiu lekcji
•    wyjazdy edukacyjne, wypoczynkowe
•    półkolonie wakacyjne
Projekt jest realizowany w okresie od kwietnia do sierpnia 2019 i obejmuje swym zasięgiem osoby zamieszkałe na terenie Gminy Choceń.
Skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym (tj. od 6/7 lat do 18 roku życia lub do zakończenia realizacji obowiązku szkolnego i obowiązku nauki (14 osób), która jest zagrożona wykluczeniem społecznym lub wykluczona społecznie oraz ich otoczenia.
Celem projektu jest zwiększenie udziału społeczności – dzieci i młodzieży zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym oraz ich otoczenia w życiu społecznym.

Rekrutacja do projektu rozpocznie się 1 kwietnia 2019 roku  zakończy się 8 kwietnia 2019 roku i będzie prowadzona w Choceńskim Centrum Kultury – Biblioteka przy ulicy 3 Maja 29 w Choceniu. Więcej informacji można otrzymać pod numerem telefonu: 54 444 72 81 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Choceńskie Centrum realizuje projekt dofinansowany z Funduszy
Europejskich pt. „Klub młodzieżowy w Choceniu dla dzieci i młodzieży zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym”.
Całkowita wartość projektu: 52 631,58 zł
Dofinansowanie projektu z UE: 50 000,00 zł
Wkład własny: 2 631,58zł
Okres realizacji projektu: 01/04/2019 – 31/08/2019

Regulamin rekrutacji

Powrót

Polecane artykuły:


Wizyta w Food Parku w Czerniewicach

Na zaproszenie Prezesa Food Park Pana Sergiusza Janowskiego delegacja z samorządu naszej gminy gościła w zakładzie w Dziardonicach i Czerniewicach. Wśród delegacji byli Wójt gminy Roman Nowakow [...]