poniedziałek, 15 marzec 2021

Koncert z okazji Dnia Kobiet

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/ck-b-chocen/6491-koncert-z-okazji-dnia-kobiet.html
W niedzielę 14 marca 2021 roku w Choceńskim Centrum Kultury – Biblioteka odbył się wyjątkowy [...]

W niedzielę 14 marca 2021 roku w Choceńskim Centrum Kultury – Biblioteka odbył się wyjątkowy Koncert z okazji Dnia Kobiet. W związku z panującą pandemią COVID-19 sala widowiskowa mogła być wypełniona tylko w połowie. Zachowane zostały  wszystkie restrykcje reżimu sanitarnego.

Przyjemna i nastrojowa atmosfera tego wieczoru, pozwoliła na oderwanie się od codziennych trosk i obowiązków oraz sytuacji związanej z pandemią.
Koncert rozpoczęła trójka przyjaciół, których połączyła miłość do muzyki i chęć podzielenia się swoimi emocjami poprzez nuty i słowa, czyli zespół „WieM”. Wokal Kuby Majorowskiego przy akompaniamencie Wojtka Kaniewskiego(gitara akustyczna) oraz Kamila Stawisińskiego (instrumenty klawiszowe) zachwycił i wprowadził uczestników koncertu w nostalgiczny i romantyczny nastrój. Na scenie rozbrzmiewały autorskie utwory zespołu m.in. Powiedz mi gdzie, Slowlife czy Mogło być lepiej.

Następnie na scenie zaprezentował się zespół założony przez Leszka Niteckiego. W czasach w których ciężko znaleźć chociaż jedną wolną minutę, członkowie zespołu każdą wolną chwilę poświęcają ich pasji, którą jest muzyka. Stąd też nazwa zespołu "Projekt po godzinach”.
Zespół zagrał w składzie:
Kuba Majorowski- wokal/frontman,

Wojtek Kaniewski- gitara elektryczna

Mariusz Kaniewski – gitara basowa

Lech Nitecki – gitara elektryczna

Piotr Rybicki – perkusja

Początkowo na scenie rozbrzmiewały balladowe utwory, lecz w późniejszej fazie koncertu nie zabrakło mocnego grania.
Oba występy zostały nagrodzone gorącymi brawami a publiczność na stojąco domagała się bisu. Czerwona jak cegła, rozgrzana jak piec była tego dnia sala widowiskowa CCKB. 
Wszystkim obecnym na koncercie Paniom złożone zostały życzenia oraz wręczono kwiaty.
Dziękujemy tym, którzy przyczynili się do organizacji  tego koncertu. Kto wie, może to był jeden jedyny koncert w tym roku? Oby nie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=4314611465233217&id=561773123850422

Powrót

Polecane artykuły:


Pomoc dla producentów rolnych- susza 2023

Z informacji, które ukazały się na stronie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa można przeczytać, że pomoc finansowa z tytułu poniesionych szkód powstałych na skutek niekorzystne [...]

Odnowa przestrzeni publicznej na terenie gminy Choceń

Przygotowujemy do realizacji zadanie pn. „Odnowa przestrzeni publicznej na terenie gminy Choceń”. Celem projektu jest stworzenie strefy relaksu i wypoczynku w dwóch lokalizacjach w Choceniu – [...]