piątek, 07 styczeń 2022

Orszak Trzech Króli w Choceniu.

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/ck-b-chocen/7007-orszak-trzech-kroli-w-choceniu.html
Mając na względzie apel o rozważenie potrzeby oraz konieczności organizowania przedsięwzięć k [...]

Mając na względzie apel o rozważenie potrzeby oraz konieczności organizowania przedsięwzięć kulturalno – rozrywkowych, imprez masowych i sportowych, mogących zwiększać transmisję wirusa SARS-CoV-2 tradycyjny już w Choceniu Orszak Trzech Króli  w tym roku nie odbył się.

Tradycyjna część artystyczna Orszaku Trzech Króli w Choceńskim Centrum Kultury – Biblioteka przeniosła się do sieci internetowej.

Aby oddać choć namiastkę orszakowego klimatu przygotowaliśmy materiał filmowy, podzielony na 3 części. Zespół Pieśni i Tańca ‘Ziemia Kujawska” przygotował koncert kolęd i pastorałek, natomiast Zespół folklorystyczny "Śmiłowiónki" zaprezentował montaż  słowno-muzyczny.

Dziękujemy wszystkim za przygotowanie i zaangażowanie w realizację tego wydarzenia.
Szczególne podziękowania ślemy Pani Julii Skowrońskiej i Panu Miłoszowi Kierzkowskiemu za przygotowanie występu.


Mamy nadzieję, że w przyszłym roku zaprezentujemy koncert z udziałem publiczności, czego sobie i Państwu serdecznie życzymy.


Ariel Malinowski
Dyrektor CCKB


Powrót

Polecane artykuły:


Spotkanie w sprawie Czystego Powietrza

W dniu wczorajszym tj. 06.02.2024 r. w Urzędzie Gminy w Choceniu odbyło się spotkanie z mieszkańcami w sprawie programu Czyste Powietrze. Spotkanie cieszyło się sporym zainteresowaniem co skutko [...]

Stoły Wielkanocne na Kujawach

Dnia 24 marca 2024 r. odbędzie się XXIV Powiatowa Wystawa „Stoły Wielkanocne na Kujawach” w hali sportowej przy kompleksie sportowym w Baruchowie. Naszą gminę reprezentować będzie Koło Gos [...]