wtorek, 21 marzec 2023

Konkurs Czytelniczy - Ferie z książką 2023

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/ck-b-chocen/7677-konkurs-czytelniczy-ferie-z-ksiazka-2024.html
100%auto
Wyniki Gminnego Konkursu Czytelniczego - Ferie z Książką 2023" 17 marca w gmachu CCK-B w Choceni [...]

Wyniki Gminnego Konkursu Czytelniczego - Ferie z Książką 2023"

17 marca w gmachu CCK-B w Choceniu odbyło się uroczyste rozdanie nagród w kolejnym Gminnym Konkursie Czytelniczym - Ferie z Książką 2023, organizowanym od lat przez Szkołę Podstawową w Śmiłowicach i CCK-B w Choceniu.
Jury w składzie: Anna Kamińska, Danuta Nowicka, Aleksandra Warszawska, Ewa Wysińska, Agnieszka Przybysz oraz Sławomir Gwardecki przyznało 95 uczestnikom konkursu - 58 nagród i wyróżnień. Wręczono ponad 80 książek. A wszyscy biorący udział w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy.


Lista nagrodzonych w poszczególnych kategoriach wiekowych uczniów:
Nagroda specjalna:
Michał Sikorski z klasy VI SP Choceń

Kategoria - Przedszkola 3 latki:
Alicja Gątarek, Kornelia Dobrowolska, Agata Sikorska, Wiktoria Delewska,

Kategoria - Przedszkola 4- 5 latki:
Miejsce I:  Inga Michalska,
Miejsce II:Jakub Stępień,
Miejsce III: Lena Lewandowska, Jan Bełkowski,
Wyróżnienia: Wojciech Górski, Marcelina Falszewska, (wszyscy - Niepubliczne Przedszkole w Choceniu).

Kategoria - klasa ,,0":
Miejsce I: Zosia Langa,
Miejsce II: Zuzanna Kwiatkowska,
Miejsce II: Aleksander Tomczak,
Miejsce II: Ala Seklecka,
Miejsce III: Filip Górski,
Miejsce III: Oliwia Górska
Wyróżnienia: Gabriel Nowakowski, Nina Maria Zabłocka (wszyscy - SP Choceń).
Dyplomy i książki
Miłosz Młynarkiewicz, Dominika Szczupakowska, Eliza Sulikowska, Mateusz Piekutowski, Aleksander Świątkiewicz,

Kategoria - klasy I:
Miejsce I: Zofia Cymerman SP Śmiłowice,
Miejsce II: Hanna Urbańska,
Miejsce Il:  Michał  Polichnowski (SP Choceń),
Miejsce II: Maria Chmielewska SP Wilkowice,
Miejsce III: Natalia Koronowska,
Miejsce III: Liliana Koral (SP Choceń),
Miejsce III:Wojciech Szymański SP Śmiłowice
Wyróżnienia: Ignacy Jędrzejewski, Filip Kwiatkowski (SP Wilkowice).
Dyplomy i książki
Nina Skowrońska, Nicola Kruszewska, Oliwer Chrzanowski, Mateusz Stasiak, Mikołaj Rydecki, Sara Stankiewicz, Kuba Stankiewicz, Łucja Binkowska, Kalina Kulińska, Michał Matusiak - 10

Kategoria - klasy II-III:
Miejsce I: Julia Pruczkowska SP Choceń,
Miejsce II:  Adrian Walewicz,
Miejsce II: Szymon Piasecki (SP Smilowice),
Miejsce II: Jessica Czajkowska SP Wilkowice.
Miejsce III: Zuzanna Wojtczak,
Miejsce III: Natan Glonek (SP Śmiłowice),
Miejsce III: Witold Doliński,
Miejsce III: m Anna Łukaszewicz,
Miejsce III: Oliwer Seweryniak (SP Choceń),
Miejsce III: Lena Polenisiak SP Wilkowice.
Wyróżnienia: Alicja Słupska, Wojciech Rutkowski, Paweł Jakóbowski (SP Choceń), Konstanty Ziółkowski SP Wilkowice, Wiktoria Pawłowska
SP Śmiłowice.
Dyplomy
Filip Skonieczny, Adam Latowski, Oliwia Polenisiak, Amelia Apalczyk, Lena
Michalska, Antonina Walczak, Antoni Woźniak - 7

Kategoria - klasy IV-VI
Miejsce I: Michał Pruczkowski, (SP Choceń)
Miejsce II: Oliwia Czajkowska SP Wilkowice,
Miejsce III: Jakub Jasiński, III m. Dorota Stolarska (SP Smiłowice),
Wyróżnienia: Gracjan Waliszewski, Wiktoria Świątkowska, Michalina Filipiak,
Aleksandra Łukaszewicz (SP Choceń), Tymon Bińkowski SP Śmiłowice.
Dyplomy
Karolina Jędrzejewska, Marta Olczak, Stanisław Janowski, Jakub Skoczylas,
Aurelia Klass, Zuzanna Polenisiak, Małgorzata Nejman, Wiktoria Kostrzewa,
Aleksandra Jaworska, Jakub Wojtczak

Kategoria klasy VII - VIII:
Miejsce I: Michalina Gawłowska,
Miejsce II: Blanka Chojnacka (SP Wilkowice),
Miejsce Il: Marcelina Mazurek SP Śmiłowice,
Miejsce III: Przemysław Mostowski,
Miejsce III: Antoni Płoszaj (SP Wilkowice).
Dyplomy
Dominika Lewandowska, Małgorzata Pawłowska, Klaudia Walewicz, Maja Nowak, Karolina Kujawska

Nagroda w kategorii szkól ponadpodstawowych:
Wiktor Słupski,

Organizatorzy: SP Śmiłowice i CCK-B w Choceniu serdecznie dziękują wszystkim fundatorom nagród a szczególnie Panu Romanowi Nowakowskiemu Wójtowi Gminy Choceń, Pani Agnieszce Świątkowskiej Sekretarzowi Gminy i Zarządowi Stowarzyszenia dla Rozwoju Gminy Choceń.
Slawomir Gwardecki

LINK:https://www.facebook.com/photo?fbid=581737380650759&set=pcb.581738527317311

Powrót

Polecane artykuły:


Podbudowa na ulicy Fabrycznej wykonana

Trwają prace na ul. Fabrycznej w ramach inwestycji pn Przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Choceń – etap I. Górna warstwa podbudowy już wykonana, po południu w dniu 15 kwietnia zostanie p [...]

Informacja

Szanowni Mieszkańcy, w związku z wykonywaniem prac związanych z wyborami Urząd Stanu Cywilnego oraz Dowody Osobiste w dniach 08-09.04.2024 r. będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy. [...]