wtorek, 09 maj 2023

WARSZTATY MALARSKIE DLA DZIECI

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/ck-b-chocen/7754-warsztaty-malarskie-dla-dzieci.html
100%auto
W ramach Tygodnia Bibliotek uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Choceniu uczestn [...]

W ramach Tygodnia Bibliotek uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Choceniu uczestniczyli w warsztatach malarskich z panią Bożeną Świątkowską, mieszkanką naszej gminy. Zajęcia miały na celu rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci przez zabawę z kolorami.

Na początku dzieci wysłuchały bajki o "Bobrze malarzu", który marzył o tworzeniu pięknych obrazów. Potem wspólnie z panią Bożeną namalowali duży obraz lasu, używając różnych technik i kolorów. Następnie każdy uczeń mógł namalować własne drzewo, pokazując swoją oryginalność i fantazję.

Po warsztatach dzieci obejrzały wystawę prac pani Bożeny pod tytułem "Sercem malowane". Były to obrazy inspirowane naturą i abstrakcją, pełne kolorów i emocji. Dzieci podziwiały dzieła artystki i zadawały jej wiele pytań.

Było to bardzo ciekawe i radosne doświadczenie dla dzieci, które zachęciło je do odkrywania świata sztuki :) !!!

LINK:https://www.facebook.com/photo/?fbid=610843954406768&set=pcb.610845084406655

Powrót

Polecane artykuły:


Prace na działce gminnej przy kościele w Choceniu

Rozpoczęły się działania na działce należącej do gminy na przeciwko kościoła w Choceniu. Niestety nie jest to jeszcze budowa bloku. Teren został użyczony firmie w celu zorganizowania zaplec [...]

Wdrożenie EZD PUW

Rozpoczęliśmy wdrażanie systemu EZD PUW w Urzędzie Gminy Choceń. Dla mieszkańców nic się nie zmienia, a pracownicy Urzędu działają już w systemie EZD PUW. Jest to narzędzie wspomagające [...]