czwartek, 17 marzec 2022

Podsumowanie turnieju piłki ręcznej.

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/gosir-chocen/7104-podsumowanie-turnieju-pilki-recznej.html
W sobotę, 12 marca 2022r. odbył się pierwszy z cyklu Ogólnopolskich Turniejów Piłki Ręcznej o [...]

W sobotę, 12 marca 2022r. odbył się pierwszy z cyklu Ogólnopolskich Turniejów Piłki Ręcznej organizowany przez GTS Unię Choceń. Zorganizowany został w kategorii wiekowej młodzik czyli młodzież urodzona w 2007 roku i młodsza. Do rozgrywek zgłosiło się 5 drużyn: AZS Włocławek, MKS Brodnica, NIELBA Wągrowiec, MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski oraz gospodarz GTS Unia Choceń.

Poziom turnieju był bardzo wysoki gdyż na jednym boisku spotkali się mistrzowie województwa kujawsko-pomorskiego, łódzkiego i wielkopolskiego, którzy awansowali do 1/16 Mistrzostw Polski, a pozostałe drużyny walczyły z wielką zaciętością pokazując ducha walki. Finał turnieju rozegrał się między drużyną z Piotrkowa i Brodnicy, w trakcie którego poważnej kontuzji doznał zawodnik MKS Brodnica co skutkowało zakończeniem meczu na 7 minut przed końcem uznając wynik jako wynik kończący mecz – 21 : 19.Tym samym drużyna MKS Piotrkowianin wygrała turniej.

Wyniki wszystkich spotkań turnieju:

GTS Unia Choceń : AZS Włocławek – 17:11

MKS Brodnica : NIELBA Wągrowiec – 22:20

MKS Piotrkowianin : GTS Unia Choceń – 25:15

AZS Włocławek : MKS Brodnica – 9:20

NIELBA Wągrowiec : MKS Piotrkowianin – 24:28

GTS Unia Choceń : MKS Brodnica – 16:26

AZS Włocławek : NIELBA Wągrowiec – 6:20

MKS Brodnica : MKS Piotrkowianin – 19:21

NIELBA Wągrowiec : GTS Unia Choceń – 24:15

MKS Piotrkowianin : AZS Włocławek – 18:14

Końcowa klasyfikacja:

I miejsce – MKS Piotrkowianin

II miejsce – MKS Brodnica

III miejsce – NIELBA Wągrowiec

IV miejsce – GTS Unia Choceń

V miejsce – AZS Włocławek

Trzy najlepsze drużyny otrzymały puchary, które wręczył prezes klubu – Radosław Chełminiak. Natomiast wszyscy zawodnicy turnieju otrzymali pamiątkowe koszulki sportowe – dziękujemy za wsparcie Urzędu Gminy w Choceniu.

Drużyna GTS Unia Choceń pod dowództwem trenera Edwarda Dereszewskiego zagrała w składzie – Miłosz Grajbich, Igor Waligórski, Oliwier Bona, Dawid Zagórski, Kacper Płocha, Jakub Jasiński, Krzysztof Wiśniewski, Adam Górski, Wiktor Lewandowski, Adam Lewandowski, Wiktor Klimek, Kacper Walecki, Karol Karsucki, Jakub Krasucki.

Powrót

Polecane artykuły:


Cymerman zdobywa srebrny medal w Pucharze Świata!

W dniach 13-17.06 w Budapeszcie(Węgry ) rozegrany został Puchar Świata w Kickboxingu, rywalizacja toczyła się na 12 matach i 6 ringach, w zawodach wzięło udział 3280 zawodników z  381 kl [...]

Trwają prace przy rewitalizacji świetlicy w Wichrowicach

„Rewitalizacja przestrzeni po byłym PGR w miejscowościach Wichrowice i Olganowo” jest w trakcie. Zadanie jest realizowane przez firmę Usługi Remontowo-Wykończeniowe "Lux-Bud" Łukasz Tyde.&nb [...]