wtorek, 20 luty 2024

Zakończenie zmagań w ramach XIV edycji Choceńskiej Ligi Futsalu.

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/gosir-chocen/8282-zakonczenie-zmagan-w-ramach-xiv-edycji-chocenskiej-ligi-futsalu.html
100%auto
W niedzielę, 11 lutego 2024 r. odbyło się zakończenie zmagań w ramach XIV edycji Choceńskiej L [...]

W niedzielę, 11 lutego 2024 r. odbyło się zakończenie zmagań w ramach XIV edycji Choceńskiej Ligi Futsalu. Tegoroczne rozgrywki prowadzone były innowacyjnym systemem – drużyny podzielone zostały na 4 ligi, co tydzień rozgrywane w ligach mecze systemem „każdy z każdym” w konsekwencji dawały awansy i spadki między ligami. Punkty zdobywane na kolejkach sumowały się i dały ostateczny obraz tabeli.

Do rozgrywek ostatecznie przyjęto 14 drużyn. Po emocjonujących spotkaniach trzeci raz z rzędu tytuł mistrza obroniła drużyna Power Chodecz. Na uroczystym zakończeniu nagrody dla najlepszych wręczył Kierownik Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Radosław Chełminiak oraz Radny Gminy Choceń Pan Bartosz Delewski.

Podczas rozdania wręczono dyplomy i puchary wszystkim drużynom oraz medale (za 3 pierwsze miejsca). Mistrz ligi Power Chodecz otrzymał również nagrodę pieniężną w wysokości 300 zł, a v-ce mistrz Koram Boniewo kwotę 200 zł. Nagrody pieniężne zostały ufundowane przez Pana Piotra Grochowinę właściciela Stacji Kontroli Pojazdów Piotrex oraz Pana Jacka Wiśniewskiego właściciela Przedsiębiorstwa Wielobranżowego.

Drużyną Fair Play została wybrana drużyna Supa Strikas, a najlepszy debiut to Kujawska Wataha.

Organizatorzy postanowili przyznać szereg nagród i wyróżnień indywidualnych uhonorowanych statuetkami:

1. Król strzelców:

V-ce król – Patryk Wojtylak (Power Chodecz)

Król Strzelców – Paweł Behlke (Power Chodecz)

2. Najlepszy oldboy – Marcin Szadkowski (Batory Borzymie)

3. Najlepszy młodzieżowiec – Szymon Skorupa (La Masia)

4. Najlepszy bramkarz – Jakub Pantuchowicz (Kujawska Wataha)

5. Najlepszy zawodnik zrzeszony – Łukasz Kosiński (Koram Boniewo)

6. Najlepszy technik – Patryk Wojtylak (Power Chodecz)

7. MVP Ligi – Paweł Behlke (Power Chodecz)

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Choceniu serdecznie dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Choceńskiej Ligi Futsalu. Dziękujemy współorganizatorowi GTS Unia Choceń, sponsorom: Panu Piotrowi Grochowina i Panu Jackowi Wiśniewskiemu oraz sędziemu ligi.

Kierownik GOSiRu Radosław Chełminiak dziękuje również wszystkim pracownikom hali za pracę włożoną w cotygodniowe przygotowywanie obiektu do rozgrywek.

Organizatorzy dziękują także wszystkim zawodnikom za wspaniałą sportową atmosferę. Już dziś zapraszają na udział w sezonie 2024/2025.

Więcej informacji o lidze znajduje się na stronie www.gosir.chocen.pl

Powrót

Polecane artykuły:


WODA ZDATNA DO PICIA

Szanowni mieszkańcy. Odwołujemy wczorajszy zakaz spożywania wody z sieci wodociągowej. Po przeprowadzeniu badań woda jest zdatna do spożycia. [...]