poniedziałek, 06 listopad 2017

Gala amatorska TSW dla AMSW Wilkowice

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/placowki-oswiatowe/47-wilkowice/4416-gala-amatorska-tsw-dla-amsw-wilkowice.html
Zawodnicy Akademi Mieszanych Sztuk Walki w sobotę uczestniczyli w amatorskiej Gali TSW (Thratlonu S [...] Zawodnicy Akademi Mieszanych Sztuk Walki w sobotę uczestniczyli w amatorskiej Gali TSW (Thratlonu Sztuk Walki) w Zduńskiej Woli. Walki toczyły się w formułach karate,k-1,grappling. W gali tej wzięło udział ,aż pięciu zawodników z Wilkowic, Kacper Majewski w formule K-1 skrzyżował rękawice z zawodnikiem włocławskiego Furyon Team Kornelem Zasadą po dogrywce wygrał zawodnik z Wilkowic. Kolejnym zawodnikiem był Dominik Kurkiewicz ,który jednogłośnie wygrał na punkty w K-1 z zawodnikiem z Lipna Szymonem Majewskim.
Bardzo udany debiut zaliczył Mateusz Łukaszewski z AMSW, walkę swą wygrał przez TKO(przeciwnik nie wyszedł do 2 rundy). Udany start zaliczył również Cezary Seklecki,który wygrał jednogłośnie na punkty z zawodnikiem z Włocławka Krystianem Wiśniewskim.
Do ostatniej walki wyszedł reprezentant Chocenia Dawid Muśkiewicz po cieżkim pojedynku uległ zawodnikowi z Łasku Arkadiuszowi Dybie.
Wypowiedz wiceprezesa i trenera AMSW Daniela Tobjasza:
Organizatorzy Gali TSW postawili naprawdę wysoko poprzeczkę moim zawodnikom…ściągając tak dobrze wyszkolonych przeciwników. Cieszy mnie fakt, że Mateusz Łukaszewski mimo swojego debiutu w formule K-1 wygrał przez TKO. Każdy dał z siebie wszystko z różnym efektem… niestety Dawid przegrał, ale myślę że ta porażka zmobilizuje go do następnych pojedynków.

Powrót

Polecane artykuły:


Skwerek w nowej odsłonie

Tradycją już jest, iż w miesiącu maju skwerek w centrum Chocenia przybiera kolorowe barwy. W miejsce gdzie rosły leciwe krzewy posadzone zostały klony ozdobne oraz kolorowe sadzonki krzewów. Ni [...]

Aktywizacja Kół Gospodyń Wiejskich przeciwdziałanie przyczynom przemocy domowej