wtorek, 19 grudzień 2017

Udany występ AMSW na Gali Mistrzów.

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/placowki-oswiatowe/47-wilkowice/4501-udany-wystep-amsw-na-gali-mistrzow.html
Jak co roku w Łasku zorganizowana została Gala Mistrzów TSW nad którą patronat objęło Ministe [...] Jak co roku w Łasku zorganizowana została Gala Mistrzów TSW nad którą patronat objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki. Gala ta jest podsumowaniem całego roku startowego zawodników z całej Polski, najlepsi zawodnicy - mistrzowie w swoich stylach i kategoriach konfrontują swoje umiejętności z najlepszymi zawodnikami z innych federacji... Na imprezie tej znalazla sie 5 osobowa ekipa z AMSW Wilkowice. Justyna Cymerman w formule karate kyokushin kadet - 45 kg wygrała przez ippon w pierwszej rundzie z zawodniczką z Brzozowa. Dominik Kurkiewicz w formule thaiboxing junior -65 kg wygrał po dwurundowym pojedynku jednogłośną decyzja sędziów z Janem Kuczmają. W wadze cieżkiej -91 kg Cezary Seklecki skrzyżował rękawice w thaiboxingu z członkiem Kadry Polski tekwondo. Walka ta zakończyła się na początku drugiej rundy wygraną Sekleckiego, przeciwnik nie był zdolny do walki decyzją lekarza. Niestety Dawid Muśkiewicz i Krystian Wilczyński przegrali swoje pojedynki.
 
Wypowiedz wiceprezesa Daniela Tobjasza:
To był dla nas długi rok startowy...liczne występy na Pucharach, Mistrzostwach Województwa, Polski i Europy z wieloma sukcesami... Gala ta była doskonałym zakończeniem roku... Zawodnicy poraz kolejny pokazali, że trzeba się z nimi liczyć ... teraz świąteczny odpoczynek i od stycznia wracamy na sale, bo przed nami nowe wyzwania. Korzystając z okazji chciałbym życzyć wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku.

Powrót

Polecane artykuły:


VI Międzygminny Konkurs Piosenki Wiosennej w Choceniu

W piątek 10 maja 2024r. odbył się już VI Międzygminny Konkurs Piosenki Wiosennej w Choceniu, którego organizatorem było nasze przedszkole. Fundatorem nagród było nasze przedszkole oraz Urzą [...]

Zmarł Pan Zdzisław Zawacki, wieloletni radny Rady Gminy i sołtys ze Śmiłowic.

Bardzo aktywny i zaangażowany w społeczne sprawy Śmiłowic i gminy. Miał 77 lat. Zawsze profesjonalny i merytoryczny. Będzie nam  Cię brakowało Zdzisław. Uroczystości pogrzebowe odbęd [...]