środa, 17 październik 2018

Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej w Wilkowicach

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/placowki-oswiatowe/47-wilkowice/5054-dzien-edukacji-narodowej-w-szkole-podstawowej-w-wilkowicach-2.html
Dzień Edukacji Narodowej to szczególny dzień , w którym podkreślamy wiodąca rolę nauczycieli [...] Dzień Edukacji Narodowej to szczególny dzień , w którym podkreślamy wiodąca rolę nauczycieli w zapewnianiu najwyższej jakości edukacji. Tradycyjnie w naszej szkole odbył się uroczysty apel z tej okazji. W uroczystości uczestniczyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie. Spotkanie rozpoczęły życzenia złożone przez pana dyrektora Marka Zapiec, który podziękował wszystkim zaangażowanym w pracę na rzeczy oświaty.

Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości w hali sportowej zorganizowany został turniej koszykówki. W zawodach udział wzięły drużyny złożone z rodziców, nauczycieli , pracowników administracji, obsługi oraz uczniów. Na pierwszym stopniu podium bo niezwykle zaciętej rywalizacji stanęli nauczyciele. Uczniowie uplasowali się na drugiej pozycji. Kolejne miejsce zajęli odpowiednio rodzice oraz drużyna uczennic.

Nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników i zawodniczek otrzymały pani Jolanta Szydłowska, pani Kinga Gawłowska oraz pan Tomasz Wojtaszewski i ksiądz Tomasz Król.

Powrót

Polecane artykuły:


Pomoc COVID- 19 dla poszkodowanych w wyniku ubiegłorocznej suszy

Od dnia 13.08.2020 r. wnioski mogą składać producenci rolni, którym zagraża utrata płynności finansowej w związku z ograniczeniami na rynku rolnym w związku z epidemią COVID – 19 i którzy [...]