poniedziałek, 19 grudzień 2022

Nasza szkoła przystąpiła do rządowego programu Laboratoria Przyszłości finansowanego z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 .

https://www.chocen.pl/urzad-gminy/jednostki-organizacyjne/placowki-oswiatowe/47-wilkowice/7519-nasza-szkola-przystapila-do-rzadowego-programu-laboratoria-przyszlosci-finansowanego-z-funduszu-przeciwdzialania-covid-19.html
W ramach programu szkoła otrzymała m.in. pracownię druku 3D, w tym drukarkę i długopisy Banach, [...] W ramach programu szkoła otrzymała m.in. pracownię druku 3D, w tym drukarkę i długopisy Banach, pomoce dydaktyczne do programowania, klocki Korbo do nauki kodowania, mikroskopy oraz sprzęt do fotografowania i nagrywania. Teraz wykorzystujemy go w codziennej nauce i zabawie. W galerii można obejrzeć zdjęcia naszych uczniów wykorzystujących otrzymane pomoce. Więcej zdjęć i informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej szkoły: https://spwilkowice.edupage.org/a/laboratoriaprzyszlosci
Monika Leśniewska
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wilkowicach
Powrót

Polecane artykuły:


Dopłaty do kukurydzy

Czwartek tj. 29.02.2024r. jest ostatnim dniem na składanie wniosków o pomoc finansową dla rolników zajmujących się uprawą kukurydzy, którym zagraża utrata płynności finansowej w związku z [...]

Informacja

Żłobek Pomponik w Choceniu   informuje, że od 1 kwietnia br. przyjmie na staż 1 osobę zarejestrowaną w Powiatowym Urzędzie Pracy we Włocławku. Zainteresowane osoby mogą składać C [...]